Ebitefo Sınavı Kim Kaç Doğru Yaptı? (Sorular yayınlandıktan sonra)

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
arkadaşlar size teselli vereyim tam olarak emin oldugum cevap doğru cevap sayısı bilgisayarda 34 eğitimde 20 toplam 54. belki 2-3 doğru daha eklenir ama 60 demez. ben seviniyorum neden derseniz din kültürü öğretmeni olarak hiç hazırlanmadan tecrübe olsun diye girdim demekki çalışsam bu işi yaparım. ama eğitime çok üzüldüm ben 40 da en az 35 yaparım diye girmiştim çünkü kpss de 120 eğitim sorusundan 110 unu doğru yapmıştım.bu alanda kendime güveniyordum demekki 4 yIlda çok şey unutmuşum. 80 ve üstü yapanlar bence BAŞARILI

ag2001' Alıntı:
arkadaşlar size teselli vereyim tam olarak emin oldugum cevap doğru cevap sayısı bilgisayarda 34 eğitimde 20 toplam 54. belki 2-3 doğru daha eklenir ama 60 demez. ben seviniyorum neden derseniz din kültürü öğretmeni olarak hiç hazırlanmadan tecrübe olsun diye girdim demekki çalışsam bu işi yaparım. ama eğitime çok üzüldüm ben 40 da en az 35 yaparım diye girmiştim çünkü kpss de 120 eğitim sorusundan 110 unu doğru yapmıştım.bu alanda kendime güveniyordum demekki 4 yIlda çok şey unutmuşum. 80 ve üstü yapanlar bence BAŞARILI

din kültürü öğretmenlerimi nerede bi taş olsa altından siz çıkıyosunuz yeter kardeşim çekilin milletin hakkını gasp etmeyinartık

bence bilgisayar öğretmenlerinden sonra bu işe en layık öğretmneler branşı din kültürü olan öğretmenler. adamlar gerçekten bu işe istekli ve gayretli.

metelf' Alıntı:
bence bilgisayar öğretmenlerinden sonra bu işe en layık öğretmneler branşı din kültürü olan öğretmenler. adamlar gerçekten bu işe istekli ve gayretli.

evet okadar gayretlilerki bütün atamalarda siyaset onları öne sürüyo bu arkadaşlar hakka da riayet ederler mesela adam sınav kazanır idareci olmaik için falan ama bu gayretli arkadaşlar işi siyasi parti başkanlarından bağlar ve hop atanmaya çalışırlar...
o kadar gayret yaniii

saçmalama lan. ben gördüklerimi aktarıyorum. din kültürü öğretmenleri diğer branş öğretmenlerine nazaran daha iyi. gördüğümüz bişe. hem din kültürü öğretmenleri çok da beyefendi oluyorlar.

Arkadaşlar lütfen, yapmayın ya. 140 soruluk bir sınavda arkadaşlar 80 doğrum var diyor.Sallama diyorsunuz. Sallanacak olsa adam 120 der. Birisi de çıkmış Din Kültürü Öğretmenlerinin bu sınavda ne işi var diyor. Neden sınıf öğretmeni olurda din kültürü öğretmeni olmaz mı? :( Toplumdaki gerginlikler ve kafa karışıklıkları bizim de sinirlerimizi yıpratmışa benziyor. Lütfen daha sakin. Bu arada 80 doğrum var (61+19) :D

bugüne kadar gördüğüm bütün din kült öğretmenleri ne yazıkki senin dediğinin tam tersi.işleri güçleri ekders ve yan gel yat
bie çok güzel badem bıyık bırakırlar kendileri.....ama itiraf edelim bu dönem onların dönemi...

sen ne dersen de din kültürü öğretmenlerini her zaman kişiliği yüksek elit insanlar olarak görmüşümdür.

Ya badboys senin kesinlikle kişilik sorunun var. Her girdiğin yeri pisletiyorsun. Biz burada ne yapmaya çalışıyoruz.Sende içine nasıl ederim diye uğraşıyorsun. Bence önce bir psikoloğa git. Sayın metelf bey lütfen tartışmalarınızı ilgili forumlarda yapın.

badboys şahıslar hakkındaki düşüncelerini genelleştirerek tüm aynı braştaki öğretmenleri etiketlemek doğru mu? benim bıyıklarım yok. ek ders konusunda kanun ve yönetmelikler açık kendi branşımdaki derse benim girmem kadar dogal olanı yok. kaldiki öğretmenlige kpss puanı ile atandım 91,858 puanla. bunun neresi torpil. müdür yardımcılığı sınavına girdim kazandım valilik onayı ile kimsenin çalışmak istemediği okula müdür yardımcısı olarak görevlendirildim. ama sınavı kazanmama benden başka istekli olmamasına ve vekil müdür yardımcısı olmama rağmen asil kadroya geçme isteğim yönetmelige uygun olmadığı için (5 yıllık öğretmenliğim olmadığı gerekçesi ile) reddedildi. bunun üzerine vekil müdür yardımcılığı görevimden de istifa ettim. BUNUN NERESİ TORPİL.VEYA DÖNEM? sağlam bir kişilik varsa insanda hangi branştan olursa olsun kendi hakkı olanı alır. kişilik bozuksa torpil peşinde koşar bulamazsa da saga sola saldırır hakkıyla gelenlere de bir kılıf bulur. eleştireye her zaman açığım ama senin sözlerin eleştiriden ziyade siyasi içerikli saldırı amaçlı sözler.

arkadaşlar ak koyun kara koyun snav sonucuna bakılarak belli olur.
neden tartışacak başka bir konu bulmuyoruz.

gelde Türkiye genelindeki istatistiklere bak
şu an da memlekette din kült açığı var..nedenmi çünkü aamlar hepsi koltuk peşinde ve geçici de olsa kaptılar koltukları :cry: :p

ag2001' Alıntı:
badboys şahıslar hakkındaki düşüncelerini genelleştirerek tüm aynı braştaki öğretmenleri etiketlemek doğru mu? benim bıyıklarım yok. ek ders konusunda kanun ve yönetmelikler açık kendi branşımdaki derse benim girmem kadar dogal olanı yok. kaldiki öğretmenlige kpss puanı ile atandım 91,858 puanla. bunun neresi torpil. müdür yardımcılığı sınavına girdim kazandım valilik onayı ile kimsenin çalışmak istemediği okula müdür yardımcısı olarak görevlendirildim. ama sınavı kazanmama benden başka istekli olmamasına ve vekil müdür yardımcısı olmama rağmen asil kadroya geçme isteğim yönetmelige uygun olmadığı için (5 yıllık öğretmenliğim olmadığı gerekçesi ile) reddedildi. bunun üzerine vekil müdür yardımcılığı görevimden de istifa ettim. BUNUN NERESİ TORPİL.VEYA DÖNEM? sağlam bir kişilik varsa insanda hangi branştan olursa olsun kendi hakkı olanı alır. kişilik bozuksa torpil peşinde koşar bulamazsa da saga sola saldırır hakkıyla gelenlere de bir kılıf bulur. eleştireye her zaman açığım ama senin sözlerin eleştiriden ziyade siyasi içerikli saldırı amaçlı sözler.
:+1:

tugi23' Alıntı:
ag2001' Alıntı:
:+1:

:x

ben a+ standarti degilmisim arkadaslar; sanirim TSE standarti oldugumdan sonucum bu kadar kotuu :D

Admin arkadaşlar lütfen konu ile ilgisi olmayan mesajları silebilirmisin. Arkadaşlar lütfen birbirimize saygılı olalım bizler eğitimciyiz.

Arkadaşlar lütfen birbirimize saygılı olalım bizler eğitimciyiz.
değerli arkadaşlar az önce benzer bir konuyu yine aynı sebepten dolayı kilitledim
sanırım yine aynı kişi, lütfen, tekrarlanmamasını umarak bu konuyuda kilitlemek zorundayım

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri