EBİTEFO SINAV GİRİŞ BELGESİ

Kodla Büyü
imamyavuz' Alıntı:
arkadaşlar bende renkli çıktı aldım. resmin üzerini mühürlettim. arka sayfayıda kaşe - imza mühürlettim. kesip PVC yaptırsam olur mu?

ilahi imamyavuz hiç güleceğim yoktu valla Allahta seni güldürsün.. Ben çerçeveletmeyi düşünüyorum.... (Not : Torba dosya içinde götürmek yeterli)

imamyavuz' Alıntı:
arkadaşlar bende renkli çıktı aldım. resmin üzerini mühürlettim. arka sayfayıda kaşe - imza mühürlettim. kesip PVC yaptırsam olur mu?
:+1: :+1: aman kardeş kimsenin ulaşamayacğı yere koy. zor aldık zaten. :mrgreen:

hocam ilsis den okulunuzun kurum bilgilerinden giriyorsunuz. girdiinizde sol taraftaki menülerden "resim işleri modülü" var. oradan ilsis bilgilerinize fotograf ekliyorsunuz.

koala12' Alıntı:
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/diger/Sy/2008/FormatorOgrtSecmeSnv/Sy_Frm.htm
adresinden sınava giriş yerinizi öğrenebilirsiniz. Bu sayfada:

Not:
Fotoğraflı Sınava Giriş Belgenizi İLSİS üzerinden alarak kurumunuza onaylatmayı ve sınava gelirken yanınızda getirmeyi unutmayınız.

yazıyor ama ilsisin altını üstüne getirdim bulamadım. Bulan olursa haber versin lütfen arkadaşlar.

Edit: Pardon arkadaşlar, sanırım ben sadece ilk sayfayı okumuşum.

**melike**' Alıntı:
Hayatımda böyle aleade yapılan sınav görmedim. Aslında belki de boşuna giriyoruz.. Alınacak olanlar bellidir belki de :?: :!: :?:
Haklısınız hocam. Bugun okula yazı geldi. 24 Şubat'ta sınav düzenleneceğini, katılmak isteyenlerin 15 Şubat'a kadar başvurabileceklerini yazıyor.

Geri