EBİTEFO SINAV GİRİŞ BELGESİ

Kodla Büyü
Ooooo,
Server Error in '/bsv1/FormatorOgrt' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

işimiz var valla

bu çıktıyı renksiz bir yazıcıdan alsam ve resmin olduğu yeri mühürletsem yeterli mi

okul muduru kimliğin hemen altna imza atıp mühürleyecek..siyah beyaz olmasının bir sakıncası yoktur.

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/di ... Sy_Frm.htm
adresinden sınava giriş yerinizi öğrenebilirsiniz. Bu sayfada:

Not:
Fotoğraflı Sınava Giriş Belgenizi İLSİS üzerinden alarak kurumunuza onaylatmayı ve sınava gelirken yanınızda getirmeyi unutmayınız.

yazıyor ama ilsisin altını üstüne getirdim bulamadım. Bulan olursa haber versin lütfen arkadaşlar.

Edit: Pardon arkadaşlar, sanırım ben sadece ilk sayfayı okumuşum.

arkadaşlar bende renkli çıktı aldım. resmin üzerini mühürlettim. arka sayfayıda kaşe - imza mühürlettim. kesip PVC yaptırsam olur mu?

Ben almayı başardım arkadaşlar.Web sitesinde hatalar vardı bir ara çıkmadı ama şuan veriyor olmalı.

Arkadaşlar resme ve kimliğin altına birer mühür ile; kimliğin altına imza ve kaşe yeterlidir. ben renksiz aldım -zaten renkli yazıcı da yok- sanırım sorun olmaz

Arkadaşlar çıktıları renkli almanızı tavsiye ederim.Sanırım başvuru klavuzunda bununla ilgili birşey okumuştum.Ben renkli alıcam

Arkadaşlar,renkli çıktı imkanı olmayan öğretmenler ile fotoğrafı net çıkmayan öğretmenler, son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı yapıştırıp mühürletmesi gerektiği yazıyor. Yani siyah/beyaz sorun olabilir. Ayrıca burdan anladığım çıktısında problem olmayan öğretmenlerin mühürletmesine gerek yok. Ama ben yine de mühürlü bir kopya daha oluşturacağım.

Geri