EBİTEFO SINAV GİRİŞ BELGESİ

Kodla Büyü
sınav giriş belgesi işlemleri 21 inde yapılabilecek yazıyordu sitede. 21 inden önce olmaz sanırım.

sınava giriş yerleri belli oldu arkadaşlar
bakmak isteyenler eğitekin sitesine girsin...

evet bakabilir herkes yarında sınav giriş belgelerini alacağız...

bu sınav giriş belgesi başvuru nyaptığımız ekrandan, "sınav giriş kartı" kısmından alınmayacak mı?

oraya tıklıyorum, "Sınav Giriş Yerleri Henüz Açıklanmamıştır" diyo..
kadromun olduğu okul benden 1 saat uzakta tek otobüs 3'te şu an için. ve bu gece yola çıkmam lazım. bunları düşünmüyo mu bu adamlar yaa
:x

Ekli dosyalar

• buneya.JPG
    buneya.JPG
    63.5 KB · Görüntüleme: 818
Sanırım halen alabilen yok, gerçi ben girdiğim yeri bile öğrenemedim ama :eek:

hepimiz aynı durumdayız sevgili meslektaşlarım. miili eğitim yine bekletiyor. kuyruğa alıştık, online bile olsa :D

Hayatımda böyle aleade yapılan sınav görmedim. Aslında belki de boşuna giriyoruz.. Alınacak olanlar bellidir belki de :?: :!: :?:

arkadaşlar az evvel runtime error verdi. sanırım arkadaşlar uğraşıyor. server olabilir sıkıntıda olan.

linkten öğrendik ama ilsis ekranında hala sınav giriş belgesi çıkmıyor.Bekleyelim arkadaşlar.Herkese bol şanslar...

Yok be kardeş hala alamıyoruz. ilsis üzerinden alın diyor ama ilsiste öyle bir link yok

ne çıkacağıda belli değil sınavda sınava giriş belgesi de yok evimi de yeni taşıdım bir sürü sorun bu linklerde e-okul gibi eee eee eee diye diye uyudular herhalde

Geri