EBİTEFO SINAV GİRİŞ BELGENİZİ MÜHÜRLETMEYİ UNUTMAYINIZ...

Kodla Büyü

rusensahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR KURUMUNUZ TARAFINDAN EBİTEFO SINAV GİRİŞ BELGENİZİ MÜHÜRLETİP ONAYLATINIZ...

Ekli dosyalar

• girişbelgesi.JPG
    girişbelgesi.JPG
    22.7 KB · Görüntüleme: 800
Bence SINAV KILAVUZUnun bazı maddeleri gncel değil.Mühür yeri falan yok,hem ilsisten kurum alacak diyorlardı.TC ie biz aldık.

ilsis.meb.gov. tr den başvuru yaptığımız yerde sınav Giriş Belgesi die bi bölüm açıldı. (bölüm dediysem bi butoncuk) oraya tc nizi yazıp belgeyi renkli print edin hocam. sonra resmin üstünü okulunuza mühürletin..

Arkadaşlar ben giriş kartını aldım ama doğum tarihim yanlış çıkıyor. Kurum onayında doğru çıkmıştı, müdür onayladı,bir sorun yoktu. bu gün çıktı alıyorum ay ve gün tarihleri yer değiştirmiş, diğer bilgilerim doğru. inşallah sınav günü bir sorun çıkmaz.
bilgisi olan varsa bir yol göstersin.
herkese selam

discovry' Alıntı:
Arkadaşlar ben giriş kartını aldım ama doğum tarihim yanlış çıkıyor. Kurum onayında doğru çıkmıştı, müdür onayladı,bir sorun yoktu. bu gün çıktı alıyorum ay ve gün tarihleri yer değiştirmiş, diğer bilgilerim doğru. inşallah sınav günü bir sorun çıkmaz.
bilgisi olan varsa bir yol göstersin.
herkese selam

Sanırım bu sorun herkeste var. Bende ve burada benimle beraber 2 arkadaşımda da aynı sorun var

doğum tarihi problemi bende de var
ilsis teki bilgilerimi kontrol ettim doğru.
discovry arkadaştan başka varmı aynı durumda olan acaba

evet arkadaşlar galiba usa standartına göre ay ve günün yeri belirlenmiş! bende de aynı sorun var.

PEKİ MÜHÜR TAMAM!
"Mühürlenip onaylanacak" diyor. Bu "onay" ne demek? Müdür imzalayacak mı? Ben de buna takıldım işte!

Ben 2 tane çıkardım printerdan...
Birisine hiç bir işlem yapmadim..
Bu forumu okuduktan sonra diğerine mühür bastirdim...
İmza olayi bana da saçma geldi...

ben ilçeye ve ile sordum

resmin üstüne okulun mührü

alt tarafa ise okul müdürünün imzası atılacak dendi

ben de öyle yaptım
bilmem artık gerisini
sınavda herkese başarılar

Bu "imza" işi midemi bulandırdı. Normalde kimlik belgelerine imza atılıyor mu? Öğrencilere çeşitli sınavlarda okuldan SINAV GİRİŞ BELGESİ çıkartıyorlar. Bunlara Müdür imza atıyor mu acep?

İmzaya gerek yok klavuzu iyi okuyun.Mühürlenerek onaylandıktan sonra adata verilecek diyor.

2006 da da onaylanacak dendi. O madde 2006 dakiyle aynı. ama bi çok arkadaşım mühürlemeden sınava girdi.Problem çıkmıyr.Çıktı almak yetior.

fotoğrafsız giriş belgesi alırsanız sonradan yapıştıracağınız resmi mühürleyip onaylatıyorsunuz diye tahmin ediyorum. fotoğraflı giriş belgelerinde onaya gerek yok. ama ben nolur nolmaz diye 2 çıktı aldım birini onaylattım diğerini onaylatmadım. bu arada onayıda boş bulduğunuz bir yere yaptırın ne farkeder. sonuçta nüfus cüzdanınızda yanınızda olacak. 2006 daki sınavdada bu konuda belirsizlik vardı. hatta pvc kaplattırıp soğuk mühür vurduranlar bile oldu.

Fotoğraf bilgileriniz gelmiyor ise kurumunuza başvurarak resminizi İlsis sistemine kaydettirebilirsiniz. Bu imkanı olmayan öğretmenler ile fotoğrafı net olarak görünmeyen öğretmenler, son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını belge üzerine yapıştırarak okul/kurumları tarafından mühürlenmesini sağlayacaklardır. Uyarı: Yazdırmadan önce sayfanın tamamen yüklendiğinden emin olunuz!

Not:
Fotoğraflı Sınava Giriş Belgenizi İLSİS üzerinden alarak kurumunuza onaylatmayı ve sınava gelirken yanınızda getirmeyi unutmayınız.

İLSİSTE KİMLİK BELGESİ ÇIKARTIRDIĞIM YERDE YAZIYO.

arkadaslar mühür diye bişey yok. mühür eğer netten aldığınız sınav giriş kartının fotosu net değilse siz resim yapıstırıp öle mühürletiyorsunuz. hele hele renklı çıktı alabiliyorsanız o zaman muhur ve onaya hiç gerek yok. 2006 da da durum böyleydi.

Geri