EBİTEFO ile il koordinatörlüğü hakkında

Kodla Büyü

bote2008

Site Gezgini
EBİTEFO ile il koordinatörlüğü arasında nasıl bir fark var? Görevlendirme yazımda EBİTEFO, yönetici modülünde ise il koordinatörü olarak görünüyor da.

bote2008' Alıntı:
EBİTEFO ile il koordinatörlüğü arasında nasıl bir fark var? Görevlendirme yazımda EBİTEFO, yönetici modülünde ise il koordinatörü olarak görünüyor da.

Hangi il hocam sizin acaba ??

Ben o ilde Bitefo da olmak istemezdim Bilişim Teknolojileri öğretmeni de. Siz ister miydiniz ist_koord hocam?
ist_koord' Alıntı:
bote2008' Alıntı:

yuci81' Alıntı:
Ben o ilde Bitefo da olmak istemezdim Bilişim Teknolojileri öğretmeni de. Siz ister miydiniz ist_koord hocam?
ist_koord' Alıntı:
bote2008' Alıntı:

Ben isterdim açıkçası siz neden istemediniz ki??? :)

Arkadaşın kalbi kırılmasın diye söylemek istemiyorum, tahmin etmişsinizdir umarım.
ist_koord' Alıntı:
yuci81' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
bote2008' Alıntı:

Ben isterdim açıkçası siz neden istemediniz ki??? :)

Hmmm değerli meslektaşım EBİTEFO musunuz yani il/ilçe milli eğitim müdürlüğündemi çalışıyorsunuz yoksa okul mı görevlisiniz yani BİTEFO musunuz...

Görevlendirme yazımda EBİTEFO, yönetici modülünde ise il koordinatörü olarak görünüyor.
İl Milli Eğitimde görevliyim.

Ben de şaşırdım kaldım doğrusu. Re'sen EBİTEFO hatta üstüne İl BT Koordinatörlüğü sanırım? Olamaz ya!

tdemirparmak' Alıntı:
Ben de şaşırdım kaldım doğrusu. Re'sen EBİTEFO hatta üstüne İl BT Koordinatörlüğü sanırım? Olamaz ya!

Sayın hocam;

Meslektaşımız Re'sen diye birşey söylememiş hiç benmi kaçırdım acaba???

Yok hocam o demedi, hani haberi yok ya durumdan o bakımdan ben düz deyim olarak kullandım "re'sen"i. Hani sözlük anlamı isteği dışında, tasarrufu dışında gibidir ya, arkadaşın durumu sanki öyle olmuş gibi. Kendisi ben "il mem"deyim diyor ama sanırım o il milli eğitimdeyken farkında olmadan önce eğitici sonra da koordinatör olmuş.. ne biliyim saçma bi durum neresinden baksan:)

sayın hocam, zannımca ki umarım yanılıyorumdur.
Halkımızın genelinde olan okusam nolucak ki biri bana söyler nasıl olsa/herhalde hastalığından muzdarip sayın meslektaşım.

yoksa il/ilçe milli eğitimde bakanlıkça belirtilen sayı kadar EBİTEFO görevlendirildiğini,
bunların sayısı birden çok ise içlerinden birinin tek kişi ise o kişinin İl/İlçe Koordinatörü olarak adlandırılacağını bilirdi.

Yok soru farklı ise ben anlıyamadığım için kusura bakmasın.
Yok soru hakikaten buysa yeterince kaynak okumadan direk sorunun cevabını forum köşelerinde aradığı için üzüldüğümü belirtmek isterim.

Sağlıcakla Kalın...

koskoca istanbulun bir o kadar büyük İL KOORDİNATÖRÜ lütfetmiş aydınlatmış arkadaşları. keşke bunu bilmişlik taslamadan yapsaymış daha iyi olacakmış. neyse forum köşelerinde (!) bizleri aydınlatması ne kadar alçak gönüllü olduğunun bir göstergesidir.

alfa-turk' Alıntı:
koskoca istanbulun bir o kadar büyük İL KOORDİNATÖRÜ lütfetmiş aydınlatmış arkadaşları. keşke bunu bilmişlik taslamadan yapsaymış daha iyi olacakmış. neyse forum köşelerinde (!) bizleri aydınlatması ne kadar alçak gönüllü olduğunun bir göstergesidir.

Lütuf demeyelimde iyilik diyelim sayın hocam yoksa cahilin biri çıkıp hiç okumadan yada yarım yamalak bilgisi ile arkadaşa bilgi veriyorum diye ortalığı bilgi kirliliği ile doldurabilir sonra da neden yanlış bilgi veriyorsunuz deyince "aman canım olur öyle ne olmuşki yanlış bilgi verdiysem" diye zeytinyağı etkisi gösterebilirdi.

Yoksa bu forumdaki herkes biliyordurki ben mevzuatın burada konuşulmasını doğru bulmuyorum, ayrıca iki sayfa okuyarak elde edilebilecek bilgininde buradan direk sorulmasını doğru bulmuyorum şimdi denebilirki ee madem doğru bulmuyorsun neden cevap verdin. Çünkü bilgi paylaşmayı maç yorumlamak zanneden bilgisi tam olmayan biri tarafından meslektaşımın yanlış bilgilendirilmesini istemedim.

İstanbulun büyüklüğüne sözüm yok ama büyük il koordinatörüne gelince hiç öyle bir iddaam olmadı hatta buna da üşenmezseniz @eemree isimli kullanıcıya bir mail atın size anlatsın benim bu görevlendirmedeki yerimin ne kadar küçük olduğunu pardon siz büyük demiştiniz değilmi. :)

ist_koord' Alıntı:
Halkımızın genelinde olan okusam nolucak ki biri bana söyler nasıl olsa/herhalde hastalığından muzdarip sayın meslektaşım.

yoksa il/ilçe milli eğitimde bakanlıkça belirtilen sayı kadar EBİTEFO görevlendirildiğini,
bunların sayısı birden çok ise içlerinden birinin tek kişi ise o kişinin İl/İlçe Koordinatörü olarak adlandırılacağını bilirdi.

Yok soru hakikaten buysa yeterince kaynak okumadan direk sorunun cevabını forum köşelerinde aradığı için üzüldüğümü belirtmek isterim.

Sağlıcakla Kalın...

Arkadaşım öğüt verme. bilgin varsa yardımcı ol, yoksa laf ebeliği yapma :-1: :-1:

suatozt' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Sağlıcakla Kalın...

Arkadaşım öğüt verme. bilgin varsa yardımcı ol, yoksa laf ebeliği yapma :-1: :-1:

Sayın suatozt ;

Seviyeyi düşürmeden, sizinle bir arkadaşlık bağı kurmadan buraya verilecek güzel cevaplarım olurdu ama zamanı değil bunca sıkıntı arasında.
Ben başlığı açan kişinin yeter derece okumadan bunu başkasına sormasına olan tepkimi gayet doğru bir şekilde koyduğumu düşünüyorum.

Sağlıcakla Kalınç

ist_koord' Alıntı:
suatozt' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Sağlıcakla Kalın...

Sayın suatozt ;

Seviyeyi düşürmeden, sizinle bir arkadaşlık bağı kurmadan buraya verilecek güzel cevaplarım olurdu ama zamanı değil bunca sıkıntı arasında.
Ben başlığı açan kişinin yeter derece okumadan bunu başkasına sormasına olan tepkimi gayet doğru bir şekilde koyduğumu düşünüyorum.

Sağlıcakla Kalınç

sende aşağılık kompleksi var. kendin için en doğru olan kompleksi seçmişsin yada senin için en doğru kompleks gelip seni bulmuş. insanlar forumlara bilmediklerini sormak için üye olur genelde. bilgisini paylaşmak isteyende cevaplar. istemeyen cevap yazmaz. sen mecburmusun her konuya bilmişlik taslayarak ve insanları azarlayarak cevap vermeye.

alfa-turk' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
suatozt' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Sağlıcakla Kalın...

Sayın suatozt ;

Sağlıcakla Kalınç

sende aşağılık kompleksi var. kendin için en doğru olan kompleksi seçmişsin yada senin için en doğru kompleks gelip seni bulmuş. insanlar forumlara bilmediklerini sormak için üye olur genelde. bilgisini paylaşmak isteyende cevaplar. istemeyen cevap yazmaz. sen mecburmusun her konuya bilmişlik taslayarak ve insanları azarlayarak cevap vermeye.

Sayın alfa-turk;
kaç başlıkta bilgi paylaşmışsınız kaçında ben yada diğer branşdalarım bu söylediğin yanlış diye ikaz etmiş biliyormusunuz(kolemans dışında başkalarıda olmuş bu arada :) ) .

Forum yada başka birşey/biryer mevzuatla alakalı atıp tutmak bu kadar kolay olmamalı ve değildir?(bu şahsınıza münhasır değil forum geneline bir söylemdir)
Eğer bir arkadaşımda iki satır okumadan buradan yada başka bir yerde hadi biri bana söylesin diyorsa ben onu kendimce lisan-ı münasiple ikaz ederim.
Sizler sokaktaki vatandaş değilsiniz sizler öğretmensiniz belki anlaşılmamıştır ÖĞRETMEN eğer iki satır okumadan buradan gelip hazır bilgi bekliyorsanız ve sadece üstün körü bilgilerinizi burada başkalarını bilgilendirmek için paylaşıyorsanız eyvah . Hele yanlış bilgi verdinizmi " ne olacak canım adammı öldürdüm" gibi komik savunmaların arkasında kalıyorsanız eyvah ki ne eyvah.

Bende ki komplekse gelince belki doğrudur onu bilemem, ama cahil adam gördümmü hele cahil olup birde yarım yamalak bilgisini paylaşan gördümmü duramayıp azarlama sendromuna sahip olduğum kesin bu 15 sene evvelde böyleydi 10 sene evvelde şimdi de aynı sanırım ilerde de değişmez belki birgün cahiller dur biraz okuyayım da yanlış bilgi vermiyeyim bilincine sahip olur benimde sendromum kompleksim kendiliğinden kaybolur.

ist_koord' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
suatozt' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Sağlıcakla Kalın...

Sayın suatozt ;

Sağlıcakla Kalınç

Sayın alfa-turk;
kaç başlıkta bilgi paylaşmışsınız kaçında ben yada diğer branşdalarım bu söylediğin yanlış diye ikaz etmiş biliyormusunuz(kolemans dışında başkalarıda olmuş bu arada :) ) .

Forum yada başka birşey/biryer mevzuatla alakalı atıp tutmak bu kadar kolay olmamalı ve değildir?(bu şahsınıza münhasır değil forum geneline bir söylemdir)
Eğer bir arkadaşımda iki satır okumadan buradan yada başka bir yerde hadi biri bana söylesin diyorsa ben onu kendimce lisan-ı münasiple ikaz ederim.
Sizler sokaktaki vatandaş değilsiniz sizler öğretmensiniz belki anlaşılmamıştır ÖĞRETMEN eğer iki satır okumadan buradan gelip hazır bilgi bekliyorsanız ve sadece üstün körü bilgilerinizi burada başkalarını bilgilendirmek için paylaşıyorsanız eyvah . Hele yanlış bilgi verdinizmi " ne olacak canım adammı öldürdüm" gibi komik savunmaların arkasında kalıyorsanız eyvah ki ne eyvah.

Bende ki komplekse gelince belki doğrudur onu bilemem, ama cahil adam gördümmü hele cahil olup birde yarım yamalak bilgisini paylaşan gördümmü duramayıp azarlama sendromuna sahip olduğum kesin bu 15 sene evvelde böyleydi 10 sene evvelde şimdi de aynı sanırım ilerde de değişmez belki birgün cahiller dur biraz okuyayım da yanlış bilgi vermiyeyim bilincine sahip olur benimde sendromum kompleksim kendiliğinden kaybolur.

senin bilmediğin bişey yokmu hocam bu kadar havalardasın. senin mantığınla yola çıkarsak burada hiçbir sorunun sorulmaması lazım. bütün soruların otoritede cevabı mevcuttur. nasıl sorular sorulsun peki forumda? şimdi kalkıpta intel i5 650 nasıl bir işlemcidir diye soru sorarsan bende sana aç intelin sayfasını oku derim. yada bir otomobil sorarcan aç üreticinin sayfasını ordan bak derim. seninde idrak edebileceğin gibi cevabı olmayan soru yok. madem sen her foku biliyosun ne işin var bu forumda? ayrıca bak: post603379.html#p603379 senin mesajlarına sinir olan bir ben değilim. bizde bir laf vardır. sen kendini övme el seni övsün derler. milletin cahilliğine takacağına kendi karakterine bi bak önce.

alfa-turk' Alıntı:

Sayın alfa-turk;

Bende ki komplekse gelince belki doğrudur onu bilemem, ama cahil adam gördümmü hele cahil olup birde yarım yamalak bilgisini paylaşan gördümmü duramayıp azarlama sendromuna sahip olduğum kesin bu 15 sene evvelde böyleydi 10 sene evvelde şimdi de aynı sanırım ilerde de değişmez belki birgün cahiller dur biraz okuyayım da yanlış bilgi vermiyeyim bilincine sahip olur benimde sendromum kompleksim kendiliğinden kaybolur.[/quote]

senin bilmediğin bişey yokmu hocam bu kadar havalardasın. senin mantığınla yola çıkarsak burada hiçbir sorunun sorulmaması lazım. bütün soruların otoritede cevabı mevcuttur. nasıl sorular sorulsun peki forumda? şimdi kalkıpta intel i5 650 nasıl bir işlemcidir diye soru sorarsan bende sana aç intelin sayfasını oku derim. yada bir otomobil sorarcan aç üreticinin sayfasını ordan bak derim. seninde idrak edebileceğin gibi cevabı olmayan soru yok. madem sen her foku biliyosun ne işin var bu forumda? ayrıca bak: post603379.html#p603379 senin mesajlarına sinir olan bir ben değilim. bizde bir laf vardır. sen kendini övme el seni övsün derler. milletin cahilliğine takacağına kendi karakterine bi bak önce.[/quote]

Sayın alfa-turk;

Israrla konudan uzaklaşıyorsunuz. Beni bilgisayar ve beneri konularla ilgili diğer başlıklar da yazarken görmezsiniz ben öğretmenlerin kendileri ile ilgili mevzuatla ilgili başlılarda yanlış yazılan bilgilerden bahsettim.
Benim bilmediğim bir değil birçok konu var bu bir, ben zaten kendimi övmüyorum , ha bilmediğim konularla alakalı biliyormuş gibi konuşmaktansa o konu hakkındaki mevzuatı okuduğum halde ben tam bilmiyorum hocam sizi yanıltmak istemem kendini övmekse eyvallah.
Bildiğimse tek birşey var konu hakkında bilgim yoksa susmam gerektiğidir.Ama çoğu kişi bunu da bilmiyor değil mi sayın forum yazarı.

Ayrıca keşke ben intel i5 650 ile ilgili bilgi sorduğumda bana gerekli sayfayı gösterip oku sonra konuşalım diye öğretmenliğe yakışanı yapsanız, inanın beni bu hazırcı durumdan kurtaran ve bana destek olduğunuzu gösteren tavrınızdan ötürü teşekkür ederdim size. Bir öğretmene yakışan budur çünkü.
Oysa her konu hakkında bilgisi olsun yada olmasın konuşmak kişiye kendi öğrenmesine yönelik rehberlik etmektense çat diye doğru yada yanlış cevabı vermek bir eğitimciyle bağdaştırılamıyacak bir tutumdur.

Benim her (bu ne olduğunu çözemediğim ve eğer tahmin ettiğim şeyse sadece sizin ağzınıza yakıştırabileceğim şeyi) bildiğimde yok ki bunu her başlıkta söylüyorum bu konuyu bilmiyorum diye yada gerçek hayatımda da söylüyorum bilmem de mümkün değil zaten ama sizin 2-3 yada 23 katınız okuduğum konusunda şüphem olmadığını bilmenizi isterim.

ayrıca bak dediğiniz başlığa baktım beni çok güldürdünüz @hokus pokus2 isimli kullanıcı hariç, öğretmenlik adabına yakışmadığı için terslediğim ve hepsi aynı sizde olduğu gibi benden ve forumdan özür dilemesini beklediğimi söylediğim yazarlar bir başlıkta toplanmış ne hoş. O başlıktan sonra branşı BT olan (ola ki gene BTciler dışındakiler diye taraflaştırmaya kalkar bazı zihniyet :) ) bir arkadaşım arayıp "aman hocam siz aldırmayın" demişti onu hatırladım şimdi. Sahi siz sadece bir branşdaşını savundu diye başka bir forum yazarını yağcılıkla suçlamıştınız değilmi? Mesajlarıma sinir olmanız çok umurumda değil açıkçası eksik ve hatalı bilgilerinizle arkadaşlarımızın zihnini bulandırmayın başka birşey yok yoksa daha çok sinir olan olur bana.
Milletin cahilliğine gelince benim karakterimde bir sürü sorun olabilir ama bu milletin cahilliği ile ilgili konuşmamı neden engellesin ki bu nasıl aciz bir savunmadır, benim karakter problemim varsa o ayrı bir konudur (ki psikolog yada psikiyatrist değilseniz bu teşhisi koymak sizin işiniz değildir) sizin bilmediğiniz konularla başkalarının zihninde bilgi kirliliği oluşturmanız karşısında ki sizi cahillikle suçlamam ayrı bir konudur.
Düşünsenize siz bile artık bir yazıyı okuduktan sonra şimdi misal 10 saniye de sallarsam gene bu birşeyler yazar bana, bunları yazamazsın diye tehdit etsemde işe yaramıyor diye okuyup araştırma ihtiyacı hissetmiyormusunuz?

Not: Şu forumdaki okurlara istemeden de olsa yanlış bilgi verdiğiniz ve inat ettiğiniz başlıkta orada ki yazarlardan özür diledinizmi sayın alfa-turk yoksa aman ne özür dileyeceğim deyip onun acısı ile başlık başlık beni kovalamaya devammı :)

ist_koord' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:

Sayın alfa-turk;

senin bilmediğin bişey yokmu hocam bu kadar havalardasın. senin mantığınla yola çıkarsak burada hiçbir sorunun sorulmaması lazım. bütün soruların otoritede cevabı mevcuttur. nasıl sorular sorulsun peki forumda? şimdi kalkıpta intel i5 650 nasıl bir işlemcidir diye soru sorarsan bende sana aç intelin sayfasını oku derim. yada bir otomobil sorarcan aç üreticinin sayfasını ordan bak derim. seninde idrak edebileceğin gibi cevabı olmayan soru yok. madem sen her foku biliyosun ne işin var bu forumda? ayrıca bak: post603379.html#p603379 senin mesajlarına sinir olan bir ben değilim. bizde bir laf vardır. sen kendini övme el seni övsün derler. milletin cahilliğine takacağına kendi karakterine bi bak önce.[/quote]

Ayrıca keşke ben intel i5 650 ile ilgili bilgi sorduğumda bana gerekli sayfayı gösterip oku sonra konuşalım diye öğretmenliğe yakışanı yapsanız, inanın beni bu hazırcı durumdan kurtaran ve bana destek olduğunuzu gösteren tavrınızdan ötürü teşekkür ederdim size.

ayrıca bak dediğiniz başlığa baktım beni çok güldürdünüz [/quote]

1. Öğretmene yakışan al bunu oku sonra tartışalım değildir. ben böyle bir durumda sadece ilgili sayfanın linkini veririm başkada bişey demem. böyle bir durumda sen de sayfanın linkini verirsin ama bununlada kalmazsın haddini aşarsın. kendi çapında insanları yargılarsın.

2. Güleceğini tahmin etmiştim zaten. senden başka bişey beklenemezdi. ben olsam bi düşünürdüm neden bu kadar kişi bana olumsuz yazmış diye.

Geri