EBİTEFO Görevlendirmesi Yapıldı.

Kodla Büyü

bote2008

Site Gezgini
441 EBİTEFO görevlendimesi Bakanlık onayı ile yapıldı. Çalışma esaslarında BİTEFO ile ilgili hiçbir maddenin olmaması bana tuhaf geldi. Tamamen Fatih Projesi ile ilgili maddeler var.

bote2008' Alıntı:
441 EBİTEFO görevlendimesi Bakanlık onayı ile yapıldı. Çalışma esaslarında BİTEFO ile ilgili hiçbir maddenin olmaması bana tuhaf geldi. Tamamen Fatih Projesi ile ilgili maddeler var.

hocam bitefoların ebitefoları pek sevdikleri söylenemezdi zaten forumda görüyoruz. Herkes kendi başının çaresine bakacak artık.

ewt hocam resmi yazı elinizde ise paylaşırsanız seviniriz...

Ek artık anlamını yitirmiştir. TCkimlik nosuna takıntılı olan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Eğer tckimlik bir şey yapılabilseydi, Hırsızlar şimdiye kadar İsviçre'ye gitmiş olurlardı...

Ne varsa Tuncay Hocamda var :) Ehhe bu kez kod yazmasına gerek kalmamış :)

TC kimlik numarası ve diğer bilgileri alenen yayınlamaktasınız CadCam67 hocam. Listede yer alan arkadaşların iznini aldınız mı?

togius' Alıntı:
bote2008' Alıntı:

hocam bitefoların ebitefoları pek sevdikleri söylenemezdi zaten forumda görüyoruz. Herkes kendi başının çaresine bakacak artık.
bizce o senin fikrin bütün ebitefolar bitefoları bitefolar ebitefoları sver anlaşır zaten onlar olmasa biz hiçiz biz olmasak onlar hiç her halikarda birbirimizi tamamlıyoruz ki bugüne kadar bütün ebitefoların yardımcı olduklarını gördük başka branştan ebittefo olanlar hariç kısmen.

körük arıyordum buradaymış bende hangi yangında diyordum merakla,
gidiniz beyler gidiniz yangına körükle gidiniz,
ayrıştırıp dal gibi kırıyorlar bizleri sizde ayrışın ayrılın bitefo ebitefo diye daha rahat kırabilsinler bizi kırmak isteyenler.

ya bırakın artık bitefo ebitefoyu ikiside istenmeyen birim il memlerde hayretsiniz yaniiii bide birlik olalım

ya ben bu forumu takip etmiyorum uzun zamandır ya da muhalefet yapmak için yorum yazıyorsunuz :) Herkes kendini kurtaracak kardeşim bundan sonra bende ebitefoyum ama bt öğretmenlerinin mağduriyeti konusunda ebitfoların ne kadar az şey yaptığını (yaptı demek bile ne kadar doğru bir kavram tartışılır) görüyorum. Kendinizi dar alana hapsetmeyin, bitefolar bizleri sevmiyorlar. Hoş bundan sonra ikisi ayrı bir kavram oldu ya.

Ben tüm görevlendirmelere karşı olan biriyim sadece ebifolar arasında bt öğretmeni olsun diye görevde alan biriyim. Yangına körükle değil artık benzinle gitmeli ki artık ne olacaksa olsun bitsin.

bu birlikler öyle lafla felanda olmuyor. Bt dernekleri vs. kurulmadıkça ben sana sen bana bakmışsın hiç. Kalın sağlıcakla.

Bu görevlendirmelerde illerden baya alım olacaktı yine eski formatörler görevlerine devam ediyor gibi... adanadan 13 kişi görevlendirilecekti ama sadece 3 kişi..

Ben de Adana'dan eğiticiliği bırakanlardanım. En son 1 kişi kalmıştı o da koordinatördü ilimizde. Ne kadar vahim bir durum değil mi. Görevlendirme konusunda Türkiye'de problemi başlatan Adana'nın bu durumda olması normal.

togius' Alıntı:
ya ben bu forumu takip etmiyorum uzun zamandır ya da muhalefet yapmak için yorum yazıyorsunuz :) Herkes kendini kurtaracak kardeşim bundan sonra bende ebitefoyum ama bt öğretmenlerinin mağduriyeti konusunda ebitfoların ne kadar az şey yaptığını (yaptı demek bile ne kadar doğru bir kavram tartışılır) görüyorum. Kendinizi dar alana hapsetmeyin, bitefolar bizleri sevmiyorlar. Hoş bundan sonra ikisi ayrı bir kavram oldu ya.

Ben tüm görevlendirmelere karşı olan biriyim sadece ebifolar arasında bt öğretmeni olsun diye görevde alan biriyim. Yangına körükle değil artık benzinle gitmeli ki artık ne olacaksa olsun bitsin.

bu birlikler öyle lafla felanda olmuyor. Bt dernekleri vs. kurulmadıkça ben sana sen bana bakmışsın hiç. Kalın sağlıcakla.
NE ben genel olarak ebitefolara BT Öğretmenleri için çok uğraşıyorlar diyebilirim ne de başkası genel olarak ebitefolara BT öğretmenleri için uğraşmıyor diyebilir. Uğraşanıda var uğraşmayanıda o da vazife kadar insanlıkla ilgili ya ekip arkadaşını sırtında taşıyacak kadar haysiyetlisindir yada ona sırtını dönecek kadar haysiyetsiz.
Ben kendi ilimle ilgili konuşabilirim ancak biz üstü astı olmayan bir ekibiz ben her mesajımda değerli arkadaşlarım diye başlarım ve haysiyetli/omurgalı bir ekiple çalışıyor olmaktan çok mutluyum.Umarım herkes insanlığını hatırlar diyeyim tüm ülke genelinde görevlendirilen arkadaşlarımız için.

bjk2344' Alıntı:
Adminler şu yüklü dosyayı kaldırırmısınız. Kurallara uygun değil.

Sırf şu cümleden sonra indirdim dosyayı. Neden kurallara uygun değil merak ettim?

Geri