Ebada öğrenciler bize nasıl mesaj atabilir?

Kodla Büyü

dkylmz

Üye
Arkadaşlar uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimiz ebadan çalışma gönderecek ama öğrencilerin bilemedikleri sorular için öğretmenlere mesaj gönderebilme şansı yok sanırım ya da biz bulamıyoruz. Öğretmen ebasında mesaj gönder var ama öğrencide yok. IMG-20200317-WA0013.jpg IMG-20200317-WA0014.jpg Bu sorun nasıl çözülebilir. İletişim halinde kalalım öğrencilerle ama nasıl

Yorum yapmaya açık bırakarak ileti vb. paylaşım yapınca yorum yazabiliyorlar. Mesajlaşma değil ama o şekilde soru sormaları sağlanabilir. Ayrıca ilerleyen süreçte mesajlaşma imkânı da sağlayabilirler diye düşünüyorum.

Yorum yapmaya açık bırakarak ileti vb. paylaşım yapınca yorum yazabiliyorlar. Mesajlaşma değil ama o şekilde soru sormaları sağlanabilir. Ayrıca ilerleyen süreçte mesajlaşma imkânı da sağlayabilirler diye düşünüyorum.
Evet hocam ancak o şekilde olabiliyor umarım o özellik de eklenir.

hocam resim ekliyorum sürekli dönüyor.mümkünse resim eklemeyi dener misiniz ?

hocam öğrencilerim bana yapamadığı testlerin fotoğrafını atmak istiyor.öğrencilerde mesajlar bolumde bıze fotograf atmak ıcın dosya bölümü var mı ? bırkac ogrencım olmadıgını belırttı sorun onlardamı anlayamadım. Lütfen cevap verın ne yapacağımı bilmiyorum.

hocam öğrencilerim bana yapamadığı testlerin fotoğrafını atmak istiyor.öğrencilerde mesajlar bolumde bıze fotograf atmak ıcın dosya bölümü var mı ? bırkac ogrencım olmadıgını belırttı sorun onlardamı anlayamadım. Lütfen cevap verın ne yapacağımı bilmiyorum.
google forms kullanarak size göndermesini sağlayabilirsiniz

Geri