EBA ya öğretmen olarak giriş yapamama...

Kodla Büyü
Öncelikli olarak Ara ara sistem kitleniyor. Mebbis ten kısayol tıklayarak giriş yapılamıyor şuanda eba.gov.tr adresine giriş yapın ebaya devam et yazısını tıklayın T. C. kimlik numarası ve ve doğrulama kodu isteyecektir daha sonra mebbis bilgilerinizle giriş yapacağınız sayfa açılacak ve ebaya giriş yapmış olacaksınız.
Tekrar ediyorum ebaya giriş ara ara kapatılıyor.

çok fazla yoğunluk olduğu için şu an çok kalabalığız uyarısı geliyordu. bugün ders saatinde yoğunluktan kilitlenme olmasın diye girişi kaldırdılar. akşama doru açarlar

Arkadaşlar hangi saatte kimlerin girebileceği yayınlandı ebada lütfen oraya bakın.

Screenshot_2020-03-23-17-18-03-1.png
öğretmen 21:00 -9:00 arası bağlanabilecek!

Meslek lisesinde çalışıp da Eba'ya giriş yapan var mı arkadaşlar? Sabah-öğlen ve şimdi denedim giremiyorum...

Arkadaşlar bu çizelgeyi bugündür biliyorum , gördüm , ama neden bu çizelgeleri ve zaman çizelgelerini bana hatırlatmak yerine ebaya girmeyi deneyip hocam bende giremiyorum yada hayır ben ebaya girebiliyorum yazmıyorsunuz şuraya ?

Arkadaşlar bu çizelgeyi bugündür biliyorum , gördüm , ama neden bu çizelgeleri ve zaman çizelgelerini bana hatırlatmak yerine ebaya girmeyi deneyip hocam bende giremiyorum yada hayır ben ebaya girebiliyorum yazmıyorsunuz şuraya ?
Hocam, hatırlatma sana değildi ki? Sabahtan beri bu çizelgeyi paylaşıp 9'dan sonra diyen arkadaşlaraydı... Nedenine gelince o sağ tarafta yazana göre öğretmenlerde kendi sınıflarının saatinde bağlanabilir gözüküyorlar. Ama ben de dahil olmak üzere bir çok arkadaş orada belirtilen saatte bağlanamadık. Kaldı ki hala bağlanamıyoruz!

sabah 6.
eba'ya giriyorum ama öğrencite şifre ver'e tıklayınca tekrar ana ekrana dönüyor.

Mebbise girip EBA ya ulaşmak istediğimizde hep hata veriyor.(2 gündür)

EBA nın sayfasına girip TC kimlik + Güvenlik kodu sonra Tekrardan Mebbis girişi yapınca girliriyor.

Arada girebiliyoruz . Neden bu kadar karmaşık oldu girişler ... Ne kadar zor o kadar az kişi mantığımı?

Ben de girdim nihayet...

Hatta 1-2 paylaşım da yaptım....

veli e-devlete giriş yapamıyor. öğrencilerin unuttuğu şifreyi öğretmen olarak vermem gerekiyor ama öğrenci şifre ver dediğimde eba siteden atıyor çözüm ???

Sayın üyeler, yeni üyeyim, herkese merhaba; bir sorum olacak; eba'ya an itibariyle girdiğimde geçmişte hazırladığım tüm sınavların yok olduğunu görüyorum. Sadece eskiden gönderdiğim çalışmalar mevcut, yeni sınav görevi veremiyorum. Bu durum bana ayrılan saat dilimi dışında girmemle mi alakalı. Sadece o saat aralığında mı sınav görevlendirebiliyorum. Eğer öyleyse; tekrar saatlerinde sistem bana açılıyor mu yoksa sadece günün sabah yapılan ilk yayın saatinde mi bana açılıyor. Eba yönetiminin kullanıcıları black liste alması gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Herhangi bir saatte içerikte yükleyemiyorum.

Son düzenleme:
Geri