Eba Toplu Şifre Alma Kendi Yazılımım. 2016

Kodla Büyü

datased

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar.
ebadan toplu şifre almak dert. bende otomatik yapan bir program geliştirdim. yapan arkadaşlarınkini denedim. bir türlü çalıştıramadım. Oturdum V.S.2010 karşısına...

Bugün tüm sınıflarımın şifrelerini aldım. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Kaynak kodlarıda var.

Basitce kullanımı. 3 tabdan oluşuyor.

Öncelikle birinci tabdan e okula giriyoruz. e okuldan öğrencileri listeliyoruz. Örneğin 9-A sınıfını listeliyoruz. Program içindeki Bilgilere Aktar butonuna basıyoruz. Bilgiler 3. taba gidiyor.

Sonra ikinci taba geçiyoruz. EBa kurs modülüne giriyoruz. Oradan eba öğrenci şifresi alma linkini açıyoruz. Program içindeki Şifre Oluştur butonuna basıyoruz. Program otomatik olarak listedeki tüm öğrencilerin şifrelerini alacaktır. Bekliyoruz.

Şifre alma işlemi tamamlandığında üçüncü taba geçiyoruz. Program içindeki Kopyala butonuna basıyoruz. Tüm bilgileri kopyaladık. Bunu word yada excele(aktarırken dikkat sıfırla başlayan şifreleri sayı algıladığından siliyor.) aktarabiliriz.

İşlemi başka sınıf için tekrarlamak için Program içindeki Temizle butonuna basıp işlemleri baştan alıyoruz.

Anadolu Lisesinde kullanıyorum. Diğer kurumları test etmedim. Kaynak kodları ile kendi kurumunuza göre düzenlemeler yapabilirsiniz.

Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Ekli dosyalar

• topluebasifre.zip
    62.8 KB · Görüntüleme: 598
Liste biçimi Anadolu lisesi ekranı içindir. Kendi kurumunuza göre kaynak kodlarını yapılandırabilir ya da listeyi elle girebilirsiniz.

ortaokulllar için düzenleyen varsa paylaşabilir mi arkadaşlar...lisede düzgün çalışıyor ama ortaokul saçmalıyor.

Arkadaslar ortaokul icin toplu sifre almamiz lazim. Yapan varsa Allah rizasi icin paylaşsın :)

eski yöntemler işe yaramıyor.
ben ne bu programda nede burhan hocanın programında almayı başarabildim.
bende mi hata var. yoksa sistem mi değişti

Geri