EBA - Okul Tabanlı Afet Eğitimi

Kodla Büyü

bote2

Site Gezgini
EBA DERS üzerinden giriş yapılıyor. Ancak anket bölümü açılmadı. Açabilen var mı?

Uzaktan eğitim kısmından arayıp duruyordum, derste miymiş ? Bu arada, tarayıcı değiştirip deneyin hocam. IE'de açılıyor anket.

Son düzenleme:
Anket açıldı. Sistem ilerlemiyor. İlk kısa test 'e geçemedim. (Tarayıcı değiştirdim. Firefox 'da açıldı Yavaş ilerliyor.)

Son düzenleme:
2.02.03.02.007 - Okul Tabanlı Afet Eğitimi Kursu resmi yazıda lms.eba.gov.tr adresi üzerinden verileceği yazıyor. Fakat giriş yapıldığında eğitimi bulamıyorum. Eğitim tarihi normalde 20-26 Mayıs arasında.

O kadar ağır ilerliyor ki videolara eğitimin yetişeceğini düşünmüyorum. Buna bir çözüm bulunması lazım.

yok artık!!! zar zor eba ya giriyoruz, eba ders ona keza açılmak bilmiyor. Birde üstüne sunucu kaynaklı beklemeler. Ne kadar sürecek bakalım kurs süresi...

Dün sorunlar bir nebzede olsa çözüldü. Ancak gündüz yoğunluktan olsa gerek videolar geç yükleniyor. Ben dün gece evde tamamlayıp sınavı da yaptım bitti.

Bende şimdi bitirdim ve sınavı yaptım. O kadar donarak ve aralıklı izledim ki bir şey anlamadım. Ama soruları cevaplamak için aşırı bilgi gerekmiyor. Kolay bir sınav 43 doğrum çıktı

4. bölüm olan Afet sırası kısmında Afet Sırasında Doğru Davranış Şekilleri - Sel buradan takılı kaldım izliyorum ancak onay verip geçmeme izin vermiyor. defalarca izledim. diğer videoya geçmeye ona vermiyor. İE hariç bütün tarayıcılarda da denedim bilgisi olan varmıdır?. Teşekkürler

4. bölüm olan Afet sırası kısmında Afet Sırasında Doğru Davranış Şekilleri - Sel buradan takılı kaldım izliyorum ancak onay verip geçmeme izin vermiyor. defalarca izledim. diğer videoya geçmeye ona vermiyor. İE hariç bütün tarayıcılarda da denedim bilgisi olan varmıdır?. Teşekkürler
Mozilla kullanin hocam. Bendede oyle oluyordu. Mozilla ile Duzeldi

An itibarıyla bütün tarayıcılar ile deniyorum sonuç yok. Mebbis üzerinden yardım masasından Hizmet İçi Uzaktan Eğitim kategorisinden durumu bildirdim, gelen cevap şu " Bizimle ilgili değil lms de size danışman atanmıştır ona sorun." halbuki bu eğitim LMS üzerinden değil.

Eğitimin bitiş tarihi 26 Mayıs 2019 23:59 yazıyor fakat ben sınava giremiyorum. "Bu çalışmanın tamamlanması için öğretmenin tarafından belirlenen süre dolmuştur" hatası alıyorum.

EBA' da kurs tamamlanmış olmasına rağmen mebbis'te "kursa katılmadınız" ibaresi var. Nasıl bir sistem kurdular anlamış değilim.

EBA' da kurs tamamlanmış olmasına rağmen mebbis'te "kursa katılmadınız" ibaresi var. Nasıl bir sistem kurdular anlamış değilim.
bende de aynı gözüküyor. Genel bir problemdir. 1 2 gün içinde gözükür düzelmezse hizmetiçi eğitim birimi ile irtibata geçeriz. Ama uzaktan eğitimlerde genelde böyle birkaç gün sisteme işlenmede problemler oluyor.

Eğitimin bitiş tarihi 26 Mayıs 2019 23:59 yazıyor fakat ben sınava giremiyorum. "Bu çalışmanın tamamlanması için öğretmenin tarafından belirlenen süre dolmuştur" hatası alıyorum.

Bende 25 Mayıs 2019 23:59 yazıyordu

Geri