EBA Göndermek İçin Kaynak Döküman

Kodla Büyü

xapex

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 5 ve 6. sınıf öğrencilerine EBA dan soru, çalışma kağıdı, etkinlik, uygulama vs tarzı döküman göndermek istiyorum. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.
Ne gönderilebilir, elinizde bu tarz döküman varmıdır acaba?

Arkadaşlar 5 ve 6. sınıf öğrencilerine EBA dan soru, çalışma kağıdı, etkinlik, uygulama vs tarzı döküman göndermek istiyorum. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.
Ne gönderilebilir, elinizde bu tarz döküman varmıdır acaba?
hocam eba da olanları yoluyorum.yalnız web 2 aracları ile oluşturdugum şeyleri atmak istedim ama olmadı .içerik ekle diyince dönüp duruyor

bizim millet hazıra konmayı sever! sözüm meclisten içeri. :cool::eek:

bizim millet hazıra konmayı sever! sözüm meclisten içeri. :cool::eek:
hocam sanırım siz forumun amacını yanlış anlamışsınız. burada insanlar birbiri ile fikir alışverişinde bulunur,isteyen fikir beyan eder isteyen fikrini belge ve dökümanlarla destekler. Size göre ozaman burada yıllık plan yada döküman paylaşan herkes diğer arkadaşları yatmaya yada hazıra konmaya mı teşvik ediyor...
amacınız yardım etmek yada fikir vermek değilse laf sokarak kalabalık yapmayın lütfen.

Ben de ebada çok fazla kaynak bulamadım. internette araştırdığım sunuları göndermeyi düşünüyorum.Özgür Şeremet hocamızın sayfasında sunu ve testler var. Buradan faydalanabilirsiniz hocam.

hocam sanırım siz forumun amacını yanlış anlamışsınız. burada insanlar birbiri ile fikir alışverişinde bulunur,isteyen fikir beyan eder isteyen fikrini belge ve dökümanlarla destekler. Size göre ozaman burada yıllık plan yada döküman paylaşan herkes diğer arkadaşları yatmaya yada hazıra konmaya mı teşvik ediyor...
amacınız yardım etmek yada fikir vermek değilse laf sokarak kalabalık yapmayın lütfen.
laf sokma gibi bir huyum, davranışım yoktur hocam, gerçekleri söylüyorum.
Ayrıca buraya katkılarınızı beklerim: https://bilgisayarbilisim.net/konul...-twinning-projesine-ortaklar-araniyor.175527/

ebadaki kaynaklar yetersiz, bende açıkcası sıradan ders sunuları göndermek istemedim. Çocukların etkileşim içine girebileceği tarzda döküman olabilir mi diye düşündüm.
Özgür Şeremet hocamın sitesini biliyordum ama uzun süredir ziyaret etmemişim, çok geliştirmiş. Ellerine sağlık sayın hocam.
Teşekkür ederim

Geri