EBA Destek Noktası Sorgulama

Kodla Büyü
Eba destek noktası sorumlusu olarak sadece okuldaki bt öğretmeni değil dimi hocalarım.
Yegitek yazısında btr'nin görevleri arasına eklemiş.
https://www.memurlar.net/common/news/documents/922956/19082020-10930287.pdf

BTR görevlendirme yazısında vardı hocam. Hatta okul tercih ettiğimiz görevlendirme evrağında alt kısımda uyarı da vardı. Şu anda okul sayısı az çok fazla kişiye görev düşmez ama 5000 EBA destek noktası olacağı söyleniyor o zaman birçok BTR ye görev düşecek

Ne işe yarıyor bu destek noktaları, her türlü soru için arıyoruz geliyorlar mu. Yoksa telden mi yardımcı oluyorlar

Ne işe yarıyor bu destek noktaları, her türlü soru için arıyoruz geliyorlar mu. Yoksa telden mi yardımcı oluyorlar
EBA canlı derslere giremeyen yani imkanı olmayan öğrenciler için kuruldu hocam. Öğretmenler için pek değil de daha çok öğrencilere yönelik...
Çocuklar belli saatlerde gelip bu imkandan yararlanacaklar..

Eba destek noktası sorumlusu olarak sadece okuldaki bt öğretmeni değil dimi hocalarım.
Yegitek yazısında btr'nin görevleri arasına eklemiş.
https://www.memurlar.net/common/news/documents/922956/19082020-10930287.pdf

BTR görevlendirme yazısında vardı hocam. Hatta okul tercih ettiğimiz görevlendirme evrağında alt kısımda uyarı da vardı. Şu anda okul sayısı az çok fazla kişiye görev düşmez ama 5000 EBA destek noktası olacağı söyleniyor o zaman birçok BTR ye görev düşecek

5.madde

"... destek vermek ve rehberlik yapmak."

Bence sorumlu anlamına gelmiyor. Gerektiği zaman yardımcı olmak.

Burayı kim bekleyecek hocam sabah 9 akşam 6. Destek vermek kolay da öğrenci kafasına göre gelip gidemeyeceğine göre. Ne olacak bakalım.
Polis, asker harici çoğu memur günde 9 saat mesai yapmıyor.. Tek bir kişinin günde 9 saat çalışması imkansız ki salgın sürecinde esnek çalışmanın genelgesi yayınlanmışken...
Bana henüz tebliğ edilmedi ama olur da destek noktası görevi verilirse günün belli saatinde birkaç saatliğine planlama yapar öğrencileri ona göre okula davet ederim.
Okulun web sitesine de yazarım planlamayı.. Ona göre gelir giderler..

Liste güncel değil sanırım. Yani destek noktası olarak belirlenen ama listede görünmeyen okullar var...

Çok normal değil mi elimizdeki lab larda hala win xp makinelerle çalışıyoruz . Canlı dersi kurup çalıştırma kapasitesine sahip bilgisayarı olan kaç öğretmen var forumda ?
Maalesef ülkemiz adalet,eğitim,ekonomi insanlık dürüstlük konularında iflas etmiştir.Bunun yerine yol,köprü ve insaat olarak geri dönüyor bize.

Liste güncel değil sanırım. Yani destek noktası olarak belirlenen ama listede görünmeyen okullar var...
Benim okulda PC yok MEB PC istemiş okuldan:) kıskanıyorlar bizi lütfen bu kadar gelişmeyelim nazar deger hele ki berat gibi ekonomik bakanımız var düşmanımız bile çok seviyor onu:)

okulunda derme çatma bir kaç pc bulan bir çok idareci puan prim kapmak için bt öğretmenlerini eba destek noktası kuralım noktasında sıkıştırmaktadırlar
korona bu şakaya gelmez bakanlığın belirlediği kriterleri sağlamayan hiç bir yerde açılmaması lazım (zaten her ilde bakanlık imkanlarıyla kriterleri tutan okullara bu ortamlar tam teşekküllü kurulumu tamamlandı) bakanlık imkanları gönderir kurdurtur öğretmenler olarak herkes üzerine düşeni yapar ama ekstradan prim kasmayı seven müdürüne şirin görünmek isteyen idarecilerinizin gazına gelmeyin resmi olur alınmadan kafanıza göre eba destek noktaları sakın açmayın bir öğrenci bile sağlamken korona kapsa ailesi sizden maddi manevi tazminat davası talebi açsa elinizde resmi makam onaylı belgeler olmadan kafanıza göre devlette at koşturmuş durumuna düşersiniz, sabredin bu hastalık günleri de geçer. heyecan yapıp düşünmeden iş yapmayın bazı yerlerde duyuyoruz prim kasmak isteyenleri bunlar çok yanlış korona şakaya gelmez bir öğrenci sizin yüzünüzden kapsa maddi manevi külfeti var ailesine dedesine bulaştırsa yine külfeti var herşey kurallı programlı boşuna kimse atraksiyon yapıp adına da hizmet demesin. muz cumhuriyeti mi burası.

Maalesef ülkemiz adalet,eğitim,ekonomi insanlık dürüstlük konularında iflas etmiştir.Bunun yerine yol,köprü ve insaat olarak geri dönüyor bize.
keşke o kadar geri dönse. onları da hizmet olarak değil geri ödeme olarak dönüyor. yap işlet devret. işlemezse halk öder.

Hayir ben ilgilenmiyorum mudur yardimcisiyim. bilisim ogretmenimiz her gun okulda, o ilgileniyor.

Canım BT laboratuvarlarını hiç yoktan dağıtır, elde kalanları da yenilemezsen gün gelir yana yakıla destek noktası olabilecek BT laboratuvarı ararsın.

Geri