EBA DESTEK NOKTASI SAAT VE GÜNLERİ

Kodla Büyü

DrySAHIN

Site Gezgini
MERHABA HOCALARIM. BEN EBA DESTEK NOKTASI GÖREVLİSİ OLACAĞIM. SAATLER VE GÜNLER HAKKINDA ÇOK ÇEŞİTLİ SÖYLEMLER VAR. 7 GÜN 8-18 ARASI DİYEN BİLE VAR AÇIKÇASI GÖZÜM KORKTU :( NASIL OLACAK BU GÖREVLENDİRME GÜN VE SAATLERİ BİLEN VAR MI?

İl koordinatörünüzle görüşün hocam, aksini söylerse bile randevu usulü olması konusunda diretin, hangi saatte kaç öğrencinin geleceği konusunda çizelge oluşmadan çalışmaya başlamayın. Haftasonları ücret konusunda belirsizlik olursa kabul etmeyin ya da etseniz bile dilekçe ile cevap isteyin. Özellikle gelen öğrencilerin gerçekten ihtiyacı var mı bunun iyi belirlenmesini isteyin, çocuğunu vakit geçirsin diye edn'ye göndermek isteyen aileler oluyor. Bu ortamda okula gitmek bile risk almak demek, onun dışında gereksiz riskler almayın.

İl koordinatörünüzle görüşün hocam, aksini söylerse bile randevu usulü olması konusunda diretin, hangi saatte kaç öğrencinin geleceği konusunda çizelge oluşmadan çalışmaya başlamayın. Haftasonları ücret konusunda belirsizlik olursa kabul etmeyin ya da etseniz bile dilekçe ile cevap isteyin. Özellikle gelen öğrencilerin gerçekten ihtiyacı var mı bunun iyi belirlenmesini isteyin, çocuğunu vakit geçirsin diye edn'ye göndermek isteyen aileler oluyor. Bu ortamda okula gitmek bile risk almak demek, onun dışında gereksiz riskler almayın.
Çok teşekkür ederim hocam ama nöbet sistemi yo denildi yalnız ben varım kendi okulumda olacağım ama haftasonu işi canımı sıktı açıkçası, saat 18:00 a kadar duracakmışım bir de.

Haftaici saat 9-18 ve haftasonu saat 10-18 arasi acik olur.
Yöneticiler için “EBA DESTEK NOKTASI” ile ilgili usul ve esaslar'da yaziyor

MERHABA HOCALARIM. BEN EBA DESTEK NOKTASI GÖREVLİSİ OLACAĞIM. SAATLER VE GÜNLER HAKKINDA ÇOK ÇEŞİTLİ SÖYLEMLER VAR. 7 GÜN 8-18 ARASI DİYEN BİLE VAR AÇIKÇASI GÖZÜM KORKTU :( NASIL OLACAK BU GÖREVLENDİRME GÜN VE SAATLERİ BİLEN VAR MI?

Ekli dosyalar

• yoneticiler_icin_eba_destek_noktasi.pdf
    760.7 KB · Görüntüleme: 34
kadronuz öğretmense 30 saatin üstünde görev yapmamanızı tavsiye ederim acizane.

Eba destek noktası çalışma saatleri o saatler olabilir. Oradaki görevli o saatlerin tamamında orada beklemek zorunda değil. 9 - 3 gibi bir saat aralığı belirlenebilir. Kalan saatlerde müdür, müdür yardimcisi destek olabilir. 18 saat ekders için kimse bu kadar uzun süreler beklemez. İl koordinatörü çok önemli bu konuda.

Haftaici saat 9-18 ve haftasonu saat 10-18 arasi acik olur.
Yöneticiler için “EBA DESTEK NOKTASI” ile ilgili usul ve esaslar'da yaziyor
Bu saatlerde açık olur ifadesinden internet kafe gibi bu saatler içinde gidip istediğiniz zaman kullanabilirsiniz anlamı çıkmamalı öğrenciler için, kapasitesi belirli bir ortam sonuçta, temizlik ve dezenfekte edilmesi için boş zamanlar bırakılması gerekiyor. Bunlar da yine aynı kılavuzda belirtilen hususlar. Haftasonu okul idaresi temizlik personeli görevlendiremezse öğretmen ve oraya gelecek öğrencilerin sağlığını riske etmek olur açılması. Ayrıca biliyoruz ki bu bir kılavuz, resmi bir yazı olmadan bağlayıcılığı tartışılır. Örneğin bu kılavuz çıktığında HES genelgesi yayınlanmamıştı. Şu anda HES kodu olmayan öğrenciyi okula alamıyoruz.

bu işi de bize yıkarlar, demedi demeyin.
Bizim müdür yardımcımız elle alıyordu ben bir google form oluşturdum, 12'ler dışındaki sınıflar için kullanılacak, excel formatında çektiğinizde e-devlet üzerinden toplu sorgulama yapabiliyorsunuz, yani öğrenci okula gelmeden bilgilerini alabilirsiniz.

Geri