Eba destek noktası görevli personel

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar eba destek noktasinda tum öğretmenler nobetlese gorev almasi ile ilgili bir yazi vardi ama bulamadim, hatırlayamadim nerde olduğunu. Hatirlayan paylasirsa sevinirim.

Şu linkte görevlerimiz yazıyor hocam. tıklayınız
Bunu idareciler kafalarına yorumluyorlar il koordinatörünüzden veya ilçe kordinatörünüzden bilgi alın.

Kılavuz var hocam resmi yazı yok. Cumartesi var örneğin kim görev alacak ücret verilecek mi? Hiç birinin cevabı yok şu an. Bu kadar başıbozukluk olamaz.

şuradaki btr yoksa bt öğretmeni, o da yoksa diğer öğretmenler kısmı, itiraz için dayanak bırakmıyor malesef.
Hocam bu yazıyı yazan kişiler btr 18 saat ücret alıyorken bt öğretmeni bu işten ücret alamayacak iken nasıl o yoksa bu görevli olur diyebiliyor çok merak ettim.
Tamam btr başka işlere de bakıyor ama sonuçta ücret alabiliyor. Hiç alamayan öğretmene bu görevi vermek çok mantıksız

Btr harici öğretmen 6 gün okulda olacak. Fakat ücret alamayacak. Çok tuhaf işler.

Btr harici öğretmen 6 gün okulda olacak. Fakat ücret alamayacak. Çok tuhaf işler.
maaş karşılığını doldurabiliyorlar mı?ayrıca geçen dönem herkes idari izinde ek dersini full aldı sene başında nasıla ayarlandıysa ve de btr 20 yıla yakındır olan bir görevlendirme çeşidi ve ek ders alma üsülü ve yapacağı işler bellidir ilk defa çıkan birşey değil. sadece birileri başkaları yapmadığı için yada yatarak maaş aldığını düşündükleri diğer arkadaşları olduğunu varsaydıkları için edn de nöbet ağır geliyor neye tabiki de nefs e.
bundan yararlanıp btr leri kirletip karalamasına ek görevler yüklenip boş işlerinde btr üstüne yüklenmesine asla izin vermeyin. şöyle düşünün okuldaki rehber öğretmenlerinize zaten yatıyorsunuz bu iş sizindir orada sadece siz bekleyeceksiniz veya beden veya müzik veya resim veya teknoloji tasarım öğretmenlerine deyin bakalım size nasıl bir cevap verecekler.
btr olduk diye hamal amele veya joker kart olmadık ya bizimde bir sınırımız var dinlenmeye nefes almaya ailemize kendimize ayırmamız gereken zaman aralığı var hatta bazen okuldaki öğretmen arkadaşların bile bize ihtiyacı var ama böyle gerekli gereksiz işin ucunda yüklü para olmayan ve işin işinde Bilgisayarın sırf B harfi veya çağrıştıran birşeyi geçiyor diye herşeyin btr veya bilişim öğretmenine yıkılmasına asla izin vermeyin yapamayan istifa etsin bıraksın hangi çağda yaşıyoruz. zaten fazlasıyla ve görevimiz olmayan şeyleride dışarıdan tutulacak elemanlardan da daha kaliteli yapıyoruz, niçin okulumuzunn parası başka ihtiyaçlarda kullanılsın niçin devletimiz kar etsin parası çarçur olmasın....

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: vgm
şuradaki btr yoksa bt öğretmeni, o da yoksa diğer öğretmenler kısmı, itiraz için dayanak bırakmıyor malesef.
Hocam bu yazının üst yazısı nedir acaba? Bana Tekirdağ il MEM in sacmalamasi gibi geldi. Öyle ise Tekirdağ'ı baglar. İlgi a daki yazı elinde olan var mı?

Son düzenleme:
Sayın hocam lütfen kendi ilinizin ilçenizin yazılarını, genel bir yazıymış gibi paylaşmayın.
Eba destek noktası kılavuzu açık ve net.Orda bütün bilgiler var.

Formda artık bu şekil yazılar çoğalmaya başladı.
Birinin ili ilçesi bir yazı yayınlıyor.Sonra o yazı genel bir yazı kararmış gibi paylaşılıyor.
Bu tür paylaşımlar yapmadan il ilçe paylaşalım.

Sayın hocam lütfen kendi ilinizin ilçenizin yazılarını, genel bir yazıymış gibi paylaşmayın.
Eba destek noktası kılavuzu açık ve net.Orda bütün bilgiler var.

Formda artık bu şekil yazılar çoğalmaya başladı.
Birinin ili ilçesi bir yazı yayınlıyor.Sonra o yazı genel bir yazı kararmış gibi paylaşılıyor.
Bu tür paylaşımlar yapmadan il ilçe paylaşalım.

Haklısınız hocam fakat burda ile göre yere göre farklı uyglamaların olduğu, karışıklığın olduğu ve buna çözüm olması gerektiği için paylaştım. Eba destek noktası kılavuzu açık ve net. demişsiniz ama farklı uygulamalar olduğuna göre açık ve net olmadığı belli malesef :/

Haklısınız hocam fakat burda ile göre yere göre farklı uyglamaların olduğu, karışıklığın olduğu ve buna çözüm olması gerektiği için paylaştım. Eba destek noktası kılavuzu açık ve net. demişsiniz ama farklı uygulamalar olduğuna göre açık ve net olmadığı belli malesef :/
Hocam ben sizi çok iyi anlıyorum.
Eba destek noktası kılavuzu neden var işte keyfi uygulamalar olmasın diye.
Ama buraya bir ilin ilçenin kendi uygulaması paylaşılırsa orası yanlış bilgi vermeye sebep olur.Bu sebeple yazdım.İyi akşamlar dilerim.

her ili tek tek düzeltemeyiz hocam zümreler herkes maddeleri okusun net anlasın buradan da bilgi edinsin okuluna doğrusunu anlatsın, gerekirse evrak ortaya koysun önüne gelen bazı kımıl canlısı idracikler malesef hesabına nasıl geliyorsa öyle iş yürütmeye çalışıyor, niye çünkü okulu babasının çiftliği sanıyor.

Geri