Eba Derste "Sınıflarım" güncel değil

Kodla Büyü

zeitgest

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ebadersteki sınıflarım bölümü liste olarak güncel yalnız öğrencilerin yanında geçen seneki sınıfları yazıyor. Mesela 12-A'da tüm öğrencilerin karşısında 11 yazıyor.

hocam bütün öğrencilerin sayfalarına tek tek girip öğrenci bilgisi kısmında alt tarafta güncelle butonu var ona basıp öğrencileri güncellediğinizde sorun düzeliyor.

doomsday2589' Alıntı:
hocam bütün öğrencilerin sayfalarına tek tek girip öğrenci bilgisi kısmında alt tarafta güncelle butonu var ona basıp öğrencileri güncellediğinizde sorun düzeliyor.
Hocam benim de aklıma eba kurs üzerinde sınıf atlatılmadığı ihtimali geldi ama kursa başvurup güncelleyenlerin de aynı. Dediğinizi deniycem.

Hocam tüm sınıflarınızı silip yeniden sınıf ekleyin. Benim o şekilde çözüldü.

bizdeki sorun da şu: eba şifrelerini bütün okula dün aldım. öğrenci kendi sisteme girdiği zaman 7. sınıf olması gerekirken 6. sınıf gözüküyor. e-kurs bölümüne baktığımda 7. sınıf. güncellenmiş yani. öğretmen hesabından girip sınıflara baktığım zaman sorun yok. öğrenci 7. sınıf listesinde gözüküyor. o zaman niye kendi girdiğinde hala 6. sınıf gözüküyor.

Hocam bizde de aynı sorun vardı ama dün itibari ile sınıflar güncellenmiş. Gerçi bu seferde ödev gönderirken hata veriyor.

doomsday2589' Alıntı:
öğrenci sayfaları derken hocam eba sayfaları mı yoksa hangisi? yardımcı olur musunuz

Hbalta ile aynı sorunu yaşıyorum bende. Öğrenciler eski sınıf bilgileri ile karsilasiyormus. Ne olabilir sorun ne yapabiliriz arkadaşlar?

Aylinhoca' Alıntı:
Hbalta ile aynı sorunu yaşıyorum bende. Öğrenciler eski sınıf bilgileri ile karsilasiyormus. Ne olabilir sorun ne yapabiliriz arkadaşlar?
Öğrenci girişinde bilgilerim kısmını güncellemesine rağmen mi hocam?

bizim okulda da aynı sorun var öğrenci şifresiyle sayfaya girdiğimizde eski sınıf çıkıyor ve güncelle butonu çıkmıyor.

Ebada sınıflar güncel olmasına rağmen Eba V sınıf uygulamasında güncel değil, güncelle diyoruz, hata oluştu diyor. Ne yapmalıyız?

Eba şifresi nakil gelen öğrencide neden verilmesin? Böyle bir hata var.
Hata : EBA.010 Öğrenci ve öğretmen okul kodu eşleşmedi.

hbalta' Alıntı:
bizdeki sorun da şu: eba şifrelerini bütün okula dün aldım. öğrenci kendi sisteme girdiği zaman 7. sınıf olması gerekirken 6. sınıf gözüküyor. e-kurs bölümüne baktığımda 7. sınıf. güncellenmiş yani. öğretmen hesabından girip sınıflara baktığım zaman sorun yok. öğrenci 7. sınıf listesinde gözüküyor. o zaman niye kendi girdiğinde hala 6. sınıf gözüküyor.
Hocam bunun çözümü var mı?

Geri