Eba ders girişi sorun

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar 1 öğrencim canlı dersler başladığından beri hiçbir derse girememiş yükleniyor ikonu dönüp duruyormış 3 ayrı telefondan 1 pc den denemiş antivirüsü kaldırmış tarayıcıyı değiştirmiş bir türlü olmamış önerisi olan var mı?Resmi de ekledim

Ekli dosyalar

• B6E6CA5D-2772-4676-8F10-13879EC4FDC7.jpeg
    B6E6CA5D-2772-4676-8F10-13879EC4FDC7.jpeg
    26.7 KB · Görüntüleme: 75
farklı bir internetten denese veya siz onun kadi ve şifresini alın bir de siz deneyin derim.

eba ya girmesinde bir problem yok ama canlı derse katılmak istediğinde mi problem çıkıyor? orasını tam anlamadım.
internetin yavaş olduğu veya az çektiği yerlerde sayfayı yükleyememe sorunuyla daha fazla karşılaştım şimdiye kadar.
...
gözümden kaçmış. canlı derse eba uygulamasıyla katılması gerekiyor. ayrıca 15 sekmede gereksiz olanları kapatsın. sekmelerde eba sayfaları varsa oturum açma vb. hatalarla karşılaşabilir.

Son düzenleme:
Hocam gönderdiğiniz fotoğrafta telefondaki tarayıcı ile giriş yaptığı görülüyor, öğrencinizin eba uygulamasını yükleyip ordan giriş yapması gerekiyor.

Aaa teşekkürler Hocalarım uygulamadan sa denemiştim diyor ama yarın tekrar uygulamadan bir daha deneyecek bakalım yarın ne olacak

Geri