EBA-CodY Oyunu'nun "DÖNGÜLER" konulu yeni bölümleri yayında

Kodla Büyü
Teşekkür ederim ben de ancak ben laboratuvarda İnternete bağlandığım an idareciler iş yapamıyoruz, çocuklar netten çıksın diyor. :( Bunu BTR toplantısında da dile getirdim, ancak bir çözüm sunamadılar. İyi çalışmalar

Teşekkür ederim ben de ancak ben laboratuvarda İnternete bağlandığım an idareciler iş yapamıyoruz, çocuklar netten çıksın diyor. :( Bunu BTR toplantısında da dile getirdim, ancak bir çözüm sunamadılar. İyi çalışmalar

Hocam oyunun EBA'daki sürümü yaklaşık 15MB civarında. Fiber yoksa öğrencilerin hepsi aynı anda açmaya çalıştığında biraz zorlayabiliyorum interneti. Bunun yerine öğrencilere tek tek açtırmanızı öneririm. Zaten ilk yüklemeden sonra oyunu oynarken veri kullanmıyor.

Veya bunun yerine aşağıdaki adresten oyunun PC versiyonu indirerek internet bağlantısı olmadan da oyunu oynatabilirsiniz öğrencilerinize.
https://drive.google.com/drive/folders/1WchuDKCjd1dxNBs1Abj-bfBip9D6ED1Z

İyi çalışmalar hocam.

Hocam oyunun EBA'daki sürümü yaklaşık 15MB civarında. Fiber yoksa öğrencilerin hepsi aynı anda açmaya çalıştığında biraz zorlayabiliyorum interneti. Bunun yerine öğrencilere tek tek açtırmanızı öneririm. Zaten ilk yüklemeden sonra oyunu oynarken veri kullanmıyor.

Veya bunun yerine aşağıdaki adresten oyunun PC versiyonu indirerek internet bağlantısı olmadan da oyunu oynatabilirsiniz öğrencilerinize.
https://drive.google.com/drive/folders/1WchuDKCjd1dxNBs1Abj-bfBip9D6ED1Z

İyi çalışmalar hocam.
Süper, teşekkürler. :):)

Ekli dosyalar

• B34AE842-F4F8-4215-A166-25E2CFE509E6.jpeg
    B34AE842-F4F8-4215-A166-25E2CFE509E6.jpeg
    121.6 KB · Görüntüleme: 22
Hocam dedğiniz giib oyunu kurdum fakat ekteki gibi bir görüntü oluşuyor çözünürlük değiştirdm fakat sonuç değişmedi

Oyunun çözünürlüğünden kaynaklanıyor hocam. Tasarlarken 16:9 olarak tasarladğım için oyunu muhtemelen kare ekranda sorun çıkarıyor. Önce bilgisayarın çözünürlüğünü değiştirip daha sonra da oyunda çözünürlüğü değiştirseniz hocam. O zaman ekranın üst ve alt kısımları muhtemelen boş kalır ama oyun çalışır diye düşünüyorum.

Geri