Eba canlı sınıf oluşturma...

Kodla Büyü
8.siniflar için Hangi dersler var acaba birde hangi dersten kaç saat verilecek. Bunlarla ilgili bilgisi olan var mi

Hocam pilot uygulamada benim okulum var. Yarın saat 10.00 da ilk dersi yapacağız. Fakat şu anlık sadece bilgisayar üzerinden. Telefonlarla online eğitim yapılmıyor maalesef.

Hocam yarın kursdan sonra tecrübelerinizi bizimle paylasirsaniz seviniriz.
Teşekkür ederim şimdiden.

merhabalar, ben canlı ders oluşturamıyorum. canlı ders oluştur dediğim zaman sayfa yükleniyor gibi duruyor ortada noktalar dönüyor, dolaşıyor ama sayfaya girmiyor. kilitleniyor kalıyor. eksik bir şey mi var acaba?

Bu hafta pilot olarak uygulanacak arkadaşlar ... Muhtemelen gelecek hafta tüm Türkiye'de olacak

http://www.meb.gov.tr/ebada-canli-sinifla-egitim-basliyor/haber/20602/tr
MEB çok amatörce davranıyor.Uzaktan eğitim merkezden yapılmalı.Daha tasarruflu olur.Soru cözüm saatlerini belli saatler de tüm öğretmenler yapar.hem çevrimdısı egitimde olmalı.udemy gibi tüm konuların hazır videosu olmalı.Herkes canlı bağlantı gercekleştirirse iyi olur herkesin ekipmanı yok ki nasıl olacak.kaliteli yayın olmaz cocukları sogutacaklar uzaktan eğitim den.

Yotuber ları hiç mi bilmiyorlar bir sürü challenge lar var (ironi )!MEB twitche baksın yayın yapanların ortamı kullandıkları cihaz ve internet altyapısını bir görsünler.Kuru bir sunumu bende yaparım.kitaptan okur gibi.Önemli olan degişimi görmek etik degerlerini kaybetmeden geliştirmek kendini size örnek yotuber linkini atayım.uzaktan egitim bunun gibi olmalı:
Ya da bu kanal gibi
Olmalı bence içerik ilgi cekici olmalı ve uzun süreli olmamalıdır.

Hocam pilot uygulamada benim okulum var. Yarın saat 10.00 da ilk dersi yapacağız. Fakat şu anlık sadece bilgisayar üzerinden. Telefonlarla online eğitim yapılmıyor maalesef.
Hocam pilot okul listesine nerden baktınız.Ayrica size okul müdürünün eba sayfasında modül acilmism Canlı ders olusturabildinizm

Arkadaşlar EBA canlı ders pilot uygulamalarında zoom altyapısını mı kullandı ya da nasıl bağlantı sağlıyorlar bilgisi olan var mı acaba?

Eba'dan canlı ders malesef yapamadık. Öğretmenlerimiz sisteme giriş yapamadılar. Sistem çok yoğundu. Sanırım kaldırmadı. Alt yapıyı iyileştirme çalışmaları yapıldıktan sonra fiili olarak başlayacakmış.

Geri