EBA Canlı Ders Hatası

Kodla Büyü

altinsehir

Site Gezgini
Farklı cihazlardan farklı internetlerden denediğim halde sürekli bu hatayı alıyorum. Hiç canlı ders oluşturamıyorum. Bilgisi olan var mı?

firefox_Ku5lAXUiBO.png

Hocam boşuna uğraşma sistem genel bir sorun yaşıyor bakanlık düzeltmeye çalışıyor bu hafta düzelir büyük ihtimal.

Ders atayamama , öğrencilerin derste gözükmemesi, öğrencinin derse girememesi genel bir sorun...

Şu canlı ders oluşturma butonunu pasif hale getirmeyi niye düşünmezler ki? Sunucuyu daha da yoruyor bu durum.

birde öğretmenler whtsp grubunda bilişim öğretmenine laf atıyorlar sinirim bozuldu resmen .yok neymiş bilişim öğretmeni dersleri tanımlayamıyor muş da ders işlemek istiyorum da.
müdüre yalakalık için ne yaptıklarını şaşırdılar. ve gündüz 10 gece 11 halen ders girmeye çalışıyorum elde var sıfır

birde öğretmenler whtsp grubunda bilişim öğretmenine laf atıyorlar sinirim bozuldu resmen .yok neymiş bilişim öğretmeni dersleri tanımlayamıyor muş da ders işlemek istiyorum da.
müdüre yalakalık için ne yaptıklarını şaşırdılar. ve gündüz 10 gece 11 halen ders girmeye çalışıyorum elde var sıfır
Idare girecek hocam dersleri. Senin eba şifrenin ders tanımlama yetkisi var mı. Eğer varsa tanımla. Yoksa idarenin şifresiyle tanımlıyorsan yanlış olur. Tc ve şifre kiminse yetki de onundur. Işi yapacak olan da odur. Kendinizi koruyun sevgili öğretmenim.

sabah 7-8 arası dene hocam fırsat bulabilirsen, ben 3 günden beri o saatlerde giriyorum, bu sabah 21 dersi tanımlamak 10dk sürdü sadece, basıyorum eklendi diyip sayfayı açıyor

Canlı dersi girmek görevi idarecilerin hocam. Mdr yardımcısıyım, bugün bütün gün onla uğraştım forumdaki iletilerden de görmüşsünüzdür.

sahurda deneyin hocam bizim idareci de giremiyordu.sahurda denedim giriyor dedim bakıyorum şimdi hep sahurda atıyor

Hocam biraz önce geldi. İdarecilere bildirin saat 02 ye kadar güncelleme gelecekmiş hatta idareciler tanımlamayla uğraşmasın demişler

Az önce çok rahat yarınki programı tanımladı. Güncelleme gelmiş. 3 dk. içinde 12 ders tanımladım. Umarım bu şekilde devam eder.

Geri