EBA Canlı Ders Gönderme sürekli dönme problemi

Kodla Büyü

yuci81

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
EBA'dan canlı ders göndermede benim gibi sorun yaşayan var mı? "Canlı Dersi Gönder" butonu sürekli dönüyor ve dönme bitince göndermeden önceki haliyle gönderemeyip duruyor. Bir saatte ancak 3 tane ders gönderebildim onu da telefondan, bilgisayardan yine aynı dönüp durdu ama gönderemedi.

bende de öyle olmuştu yaklaşık 500 defa deneyince tüm derslerin atamasını yapabildim.

15 dakikada döne döne bir ders verebildim. Keşke uyarı yapsalar da şu şu saatlerde ders verilmeyecek diye umudumuz olmasa ders verebilmek için.

Ekran Alıntısı.JPG

Eba canlı derse girişte sistem böyle bir ekrana yönlendiriyor arkadaşlar, hem öğretmen hem de öğrencileri. Var mı fikri olan?

Tarayıcı fark ediyor mu arkadaşlar bizim arkadaşlar hala bağlanamadılar

arkadaşlar canlı dersi olan öğrenci haftaya kadar canlı dersiniz yoktur hatası alıyor.sebebi nedir acaba

Tüm illerde sorun var çözüm için bakanlık uğraşıyormuş. Canlı ders atayamama, canlı derste öğrenci gözükmemesi, öğrencilerin canlı derse girememesi genel sorun... Boşuna uğraşmayın yani...

Tüm illerde sorun var çözüm için bakanlık uğraşıyormuş. Canlı ders atayamama, canlı derste öğrenci gözükmemesi, öğrencilerin canlı derse girememesi genel sorun... Boşuna uğraşmayın yani...
Plansız iş yaptılar maalesef, okul müdürleri whatsapp gruplarında ders planları havalarda uçuşuyor, şöyle yaptık böyle yaptık diye ama kaçı o programı ebaya işleyebildi?

Halen durum devam ediyor. Bu sefer de yine dönüp "Canlı dersiniz oluşturulamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" diyor dünden beri.

Geri