Eba Canlı Ders-8 GB uyarısı-Kalan Süre Hatası

Kodla Büyü

ermansr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar. Bir öğrencim evdeki cihazlarla giriş yaptığında; Eba uyarısı olarak: "Şu an giriş yapmakta olduğunuz link EBA kullanımı harici bir dış linktir...." uyarısı alıyormuş. Ayrıca uzun süredir de "kalan süre" geri sayım tekrar tekrar başlıyormuş. Sorun ne olabilir?

8gb uyarısı bişey değil hocam,eba'dan çıkıp zooma bağlandığı için operatörlerin verdiği ücretsiz 8gb kullanımına tabi değildir demek istiyor. Sayfayı yeniliyordur büyük ihtimalle o yüzden sayım tekrar başa dönüyordur.

Son düzenleme:
Eba'ya verilen 8gb kotası eba uygulamasına ait. Canlı dersi başka uygulama ile açacağı zaman öyle demesi normal. Wifi ile bağlı iken bile öyle mesaj verir.

Tesekkur ederim. Ben de aynen boyle soyledim. Sayfayi yenilemeyin bekleyin, geri sayim bitene kadar. Ama diyorlar ki, geri sayim tekrar basliyor.

Tesekkur ederim. Ben de aynen boyle soyledim. Sayfayi yenilemeyin bekleyin, geri sayim bitene kadar. Ama diyorlar ki, geri sayim tekrar basliyor.
Öğretmen girişi ile denk geldim geri sayıma ama 2 den fazla olmadı. İlkinde saydı bitti yine başlat geldi tekrar tıkladım bu kez kısa saydı açtı dersi. Neye göre yapıyor bilemiyorum.

Tesekkur ederim. Ayrica "
Zoom please wait the meeting host will let you in soon" kisminda takili kaliyormus. Ancak zoom linki direkt gonderildiginde derse girebiliyormus. Ama diger kardesleri ayni bilgisayardan sorunsuz giriyormus. Anlamadim.

Son düzenleme:
Tesekkur ederim. Ayrica "
Zoom please wait the meeting host will let you in soon" kisminda takili kaliyormus. Ancak zoom linki direkt gonderildiginde derse girebiliyormus. Ama diger kardesleri ayni bilgisayardan sorunsuz giriyormus. Anlamadim.
öğretmen dersi başlatmamış olabilir, öğretmenin başlattığı ders ile öğrenciye gönderdiği ders idleri farklı olabilir, öğretmen başlatır ama başka id öğrencide olduğu için bekler durur. öğretmen ve öğrenci aynı id ile aynı derse girdiğinden emin olmak lazım.

Hocam harici canli dersler bolumunde direkt hemen katil butonuna basiyor.
hocam ısrarla aynı şeyleri yazıyorsunuz ama benim dediklerimin olup olmadığını yazamıyorsunuz, bunlardan emin olmadan fazla bir şey yazmaya gerek yok bence.

Haftada 35 saat ders isleniyor. Ve her ders icin ayni problemi yasiyormus. Butun ogretmenlerin ID'leri mi cakisiyor olabilir?

Geri