E-Ticaret sistemine atılmak isteyenler

Kodla Büyü

yvzakblt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.

incir.com alt yapısıyla e-ticaret sitemi kurdum. Size kısaca bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle alan adınızı satın alıyorsunuz (yılllık 20 TL), daha sonra kurulum ücretini ödüyorsunuz(tek seferlik 590 TL).

Sitenizin kurulumu tamamlandığında sitenizde 500.000 çeşit ürün satışa çıkıyor. Sitenizden alışveriş yapıldığında incir.com'un merkezine yönleniyor. Ürün incir.com tarafından faturalandırılıp kargolanıyor. Sizde satışınızdan komisyon alıyorsunuz. Ayrıca network sistemi sayesinde incir.com'a kayıt yaptırdığınız kişilerin satışlarından da kar elde ediyorsunuz.

Bu sistem polisler arasında çok yaygın. Benide bir polis arkadaş kayıt etti. Bu arkadaş henüz sitesinden alışveriş yapılmamasına rağmen ayda 1000 lira civarı para kazanıyor. Kendi altına kaydettiği 20 küsür kişi sayesinde o da kazancına kazanç katıyor.

incir.com'um web sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bana mantıklı geldi girdim işe. Hem memuriyete de engel değil.

Düşünenler var ise daha detaylı bilgi vermek için telefon numaramı özelden paylaşabilirim. İsteyene referans olabilirim.

Benim kurduğum site

forumda incircilerden reçel yapıcaz nerdeyse. bu kadar çok mu reklamı yapılır ...

Geri