E-Tab 4 ve 5 Orjinal yazılım ROM MDM yükleme

Kodla Büyü
Virüslü öğrenci tableti var tab 4 lerden. Bir turlu olmadi yüklemeyi yapıyor ama tablet açıldığında eski halinde bir değişiklik yok

stan007' Alıntı:
Virüslü öğrenci tableti var tab 4 lerden. Bir turlu olmadi yüklemeyi yapıyor ama tablet açıldığında eski halinde bir değişiklik yok
Sonunda oldu yüklemeyi bitirdik den sonra yeniden başlatmayıp factory reset yapınca oldu

Teşekkürler hocam sayenizde haberdar oluyoru birçok şeyden:)
Peki öğretmen ve öğrenci aynı mı? e tab4 ü yüklicem de bi öğretmene

yasee' Alıntı:
Teşekkürler hocam sayenizde haberdar oluyoru birçok şeyden:)
Peki öğretmen ve öğrenci aynı mı? e tab4 ü yüklicem de bi öğretmene

etab 4 te ortak rom hocam. ikisiaynı

etab5 te ayrı ayrı

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sorunu daha sayenizde halletmiş oldum. :alkis: :+1:

hocam seri no silinmediği halde aktive etmiyor sürekli EBA.017 HATASI veriyor ne yapmalıyız?

zahogs' Alıntı:
hocam seri no silinmediği halde aktive etmiyor sürekli EBA.017 HATASI veriyor ne yapmalıyız?
seri no ile birlikte MAC adresi de önemli 000 ile başlıyorsa sıkıntı....
kendi adınıza aktif etmeye çalışın tablet kimin adına kayıtlı onu söylüyormu etab 4 te söylüyordu ?
daha olmadı mdm@eba.gov.tr ye kurum mailinden durumu anlatan bir mail gönderin.

ademola' Alıntı:
zahogs' Alıntı:
seri no ile birlikte MAC adresi de önemli 000 ile başlıyorsa sıkıntı....
kendi adınıza aktif etmeye çalışın tablet kimin adına kayıtlı onu söylüyormu etab 4 te söylüyordu ?
daha olmadı mdm@eba.gov.tr ye kurum mailinden durumu anlatan bir mail gönderin.
yok hocam mac de de sıkıntı yok 70 ile başlıyor

zahogs' Alıntı:

benzer durumda aşağıdaki maili atmıştım 1 günde geri döndüler.

öğrencimiz tabletini fabrika ayarlarına döndürdükten sonra tekrar
etkinleştirememiş. normalde etab5 ler otomatik aktivasyon yapıyordu ama
bu tablet EBA17 hatası variyor. Yazılım güncellemesi yapıldı. pybs deki
ve benim kişişel kayıtlarama göre de bu tablet öğrencinin,
aktivasyonu yapabilmek adına sizden mevcut aktivasyonun silinmesini
istiyoruz.

pybsde kayıtlı bilgiler aşağıdaki gibi, aynı tableti aynı öğrenci adına
etkinleştirmek istiyoruz.

ademola' Alıntı:
zahogs' Alıntı:

benzer durumda aşağıdaki maili atmıştım 1 günde geri döndüler.

öğrencimiz tabletini fabrika ayarlarına döndürdükten sonra tekrar
etkinleştirememiş. normalde etab5 ler otomatik aktivasyon yapıyordu ama
bu tablet EBA17 hatası variyor. Yazılım güncellemesi yapıldı. pybs deki
ve benim kişişel kayıtlarama göre de bu tablet öğrencinin,
aktivasyonu yapabilmek adına sizden mevcut aktivasyonun silinmesini
istiyoruz.

pybsde kayıtlı bilgiler aşağıdaki gibi, aynı tableti aynı öğrenci adına
etkinleştirmek istiyoruz.
PYBSdeki kayıtlı bilgiler tabletin seri numarası ve öğrencinin bilgileri(TC,ismi) de mi hocam

Güncellemeden sonra bozulan tabletleri servise gönderdik 50 TL para istemişler.Ne yapılacak arıza ne belli değil.Yarın arayıp öğrenicem

Arkadaslar tekrardan merhabalar twrp yüklü e tab 4 cihaza yazılımı yukleyemiyorum. Cihazı görüyor fakat birden yükleme işlemi tamamlandı diye uyarı veriyor

japcann' Alıntı:
Arkadaslar tekrardan merhabalar twrp yüklü e tab 4 cihaza yazılımı yukleyemiyorum. Cihazı görüyor fakat birden yükleme işlemi tamamlandı diye uyarı veriyor
stock recovery yüklemeyi denediniz mi hocam ?

fantasio' Alıntı:
Güncellemeden sonra bozulan tabletleri servise gönderdik 50 TL para istemişler.Ne yapılacak arıza ne belli değil.Yarın arayıp öğrenicem
bununla ilgili bir e-posta okumuştum telpa yazılım güncellemesi ile gelen arızayı kabul etmiyor garanti dışı işlem deyip ücret istiyor. ilk sayfada paylaştığım yazılımı kullanabilirsiniz.

arkadaşlar bir öğrencinin tabletinde aktivasyon problemi yaşıyorum. otomatik kayıt 2 yazıyor ardından hata 55 uyarısı geliyor ve kullanıcı adı ekranı gelmiyor. bilgisi olan varmı acaba. yazılımda yükledim yine değişen bişey yok.

mkarahan46' Alıntı:
arkadaşlar bir öğrencinin tabletinde aktivasyon problemi yaşıyorum. otomatik kayıt 2 yazıyor ardından hata 55 uyarısı geliyor ve kullanıcı adı ekranı gelmiyor. bilgisi olan varmı acaba. yazılımda yükledim yine değişen bişey yok.

hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşadım
uğraş uğraş hep aynı hatayı alınca servise yolladım
çözdüler yolladılar.
nasıl çözdüler bilmiyorum ama...

joomlaci' Alıntı:
mkarahan46' Alıntı:

hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşadım
uğraş uğraş hep aynı hatayı alınca servise yolladım
çözdüler yolladılar.
nasıl çözdüler bilmiyorum ama...

hocam il koordinatörüne veya mdm@eba.gov.tr ye tc veya seri numarası ile kurum epostası ile mail atın sistemden silsinler sonra aktif etmeyi deneyiniz.
idm@eba.gov.tr
mdm@eba.gov.tr

ilk baştaki işlemi yaptıktan sonra internete bağlanmıyor il başta tablet açılmadığı için MAC ve IMEI numarasını alamadım şimdi kayıt için internete bağlanmıyor nasıl işlem yapacağım

ademola' Alıntı:
bununla ilgili bir e-posta okumuştum telpa yazılım güncellemesi ile gelen arızayı kabul etmiyor garanti dışı işlem deyip ücret istiyor. ilk sayfada paylaştığım yazılımı kullanabilirsiniz.
Ne yani biz yapmasak servise göndersek ücret mi isteyecekler? hayret bir şey

Geri