E-Tab 4 ve 5 Orjinal yazılım ROM MDM yükleme

Kodla Büyü
Re: Fatih E-Tab Orjinal yazılım ROM MDM yükleme

boteakif' Alıntı:
e-tab5 ile bunu öğrenci tabletinde başaran var mı?
virüslü yada açılmayan etab 5lere rom atıyorum ben. turkdevsin paylaştığı programı. sıkıntı olmuyor.

ademola hocam öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler... e-tab 4 leri çok basit yaptım. e-tab 5 leride yaptım fakat e-tab 5 lerin bazıları EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası hatası verdi bunun önüne nasıl geçebilirim var mı bi kolay yolu !?

sencal' Alıntı:
ademola hocam öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler... e-tab 4 leri çok basit yaptım. e-tab 5 leride yaptım fakat e-tab 5 lerin bazıları EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası hatası verdi bunun önüne nasıl geçebilirim var mı bi kolay yolu !?
ben etab5 2 3 tablette denedim sıkıntı olmadı. ilgili forumda seri no silinmesinden bahsetmişler sanırım. problem i yaşamadığım için çözüm hakkında bir fikrim yok.

ademola' Alıntı:
sencal' Alıntı:
ben etab5 2 3 tablette denedim sıkıntı olmadı. ilgili forumda seri no silinmesinden bahsetmişler sanırım. problem i yaşamadığım için çözüm hakkında bir fikrim yok.

Başarılı olarak yaptıklarım var fakat 4 tablette bu şekilde problem oluştu çözüm bulmaya çalışıyorum.

hocam bende tab4 için defalarca denedim ama dediğiniz gibi ama olmuyor

şu an elimde bir tablet var e-tab4, general mobile yazısı ekranda uzunca dönüm kayboluyor ve ana ekran açılmıyor. Sıfırlama işlemi uzun sürüyor ve yeniden başlat ekranı gelmeden yeniden başlıyor. Ama sonuç değişmiyor. Sizin bu yöntemle mi yapsam acaba?

[/quote]öğrencilere ceza gelmedi. yazılım güncelleme isteği ile gönderdim. bu program ile servise gitmesine gerek yok aslında.[/quote]

Hocam [4.4.2][FLASH TOOL] ETAB 5 Stock Rom (ETAB5-01.03.09S.I) Bu başlık altındakileri yaptım ama tableti kapalı olarak bilgisayara bağladığımda ilerleme olmadı. bende yazılım güncelleme isteği ile göndercem birazdan.

serdemir' Alıntı:
şu an elimde bir tablet var e-tab4, general mobile yazısı ekranda uzunca dönüm kayboluyor ve ana ekran açılmıyor. Sıfırlama işlemi uzun sürüyor ve yeniden başlat ekranı gelmeden yeniden başlıyor. Ama sonuç değişmiyor. Sizin bu yöntemle mi yapsam acaba?
hocam factory reset yaparken o ekrana geri dönmesi lazım, işlem başarısız olduğu için reset atıyor cihaz. bu yöntemi denerkende aynı şey geçerli, cihaz reset atıyorsa rom yüklenmemiş oluyor. reset atmayana kadar 6 7 kez denemek gerekebiliyor.

:alkis: teşekkürler...

program kusurlu yalnız bazı tabletlerde cihazın seri no siliniyor aktif olmuyor.

5 tablette seri no silindi tekrar yükledim , sağolsun ademola hocam yardımcı oldu fakat başarılı olamadım aktivasyon yapamadım 017 hatası alıyorum, malesef.

ademola' Alıntı:
Seri No ve mac adresi aktivasyon ekranında görünüyor mu
sencal' Alıntı:
5 tablette seri no silindi tekrar yükledim , sağolsun ademola hocam yardımcı oldu fakat başarılı olamadım aktivasyon yapamadım 017 hatası alıyorum, malesef.
hocam aynı sorun bende de var mac ve seri no gözüküyor fakat 017 hatası alıyorum.

erhanaltunbas' Alıntı:
ademola' Alıntı:
sencal' Alıntı:
hocam aynı sorun bende de var mac ve seri no gözüküyor fakat 017 hatası alıyorum.
etab5 e rom attıktan sonra mı oldu bu durum yoksa farklı birşey mi ? daha olmadı mdm@eba ya mail atıp aktivasyon sıfırlama isteyebilirsiniz. kurum e-posta kullanın.

arkadaşlar bene denemedim ama bende tab 4 ler var
öğretmen ve öğrenci tabletleri için aynı işlem mi yapılıyor
yani v sınıf gibi uygulamalar güncel olarak geliyor mu (vsınıf öğretmen - vsınıf öğrenci)
f@tih ağına bağlanıyor mu
bilgilendiren olursa sevinirim.

değirmenci' Alıntı:
arkadaşlar bene denemedim ama bende tab 4 ler var
öğretmen ve öğrenci tabletleri için aynı işlem mi yapılıyor
yani v sınıf gibi uygulamalar güncel olarak geliyor mu (vsınıf öğretmen - vsınıf öğrenci)
f@tih ağına bağlanıyor mu
bilgilendiren olursa sevinirim.

Etab 4 kullaniyorum.
Kayit oldu. Tablet açıldı.
Eba hesap indirip kurdum.
Okul ağına otomatik bağlanmıyor.
Eba v sinif ogretmen yazilimi için guncelleme almasi gerekiyor ama guncelleme gelmedi.

Guncellemeyi baslatmak için ne yapmam gerekiyor.

Infoline mdm hemen güncelleme alıyor fatih ağına da bağlaniyor ancak btt maalesef güncelleme almiyor fatih şifresini elle girip vsınıf apk yi elle kuruyorum

Öğrenci ve öğretmen aynı maalesef

ademola' Alıntı:
erhanaltunbas' Alıntı:
ademola' Alıntı:
sencal' Alıntı:
etab5 e rom attıktan sonra mı oldu bu durum yoksa farklı birşey mi ? daha olmadı mdm@eba ya mail atıp aktivasyon sıfırlama isteyebilirsiniz. kurum e-posta kullanın.

hocam pardon bende etab 4 de bu sorunu yaşadım.017 hatası alıyorum. mail attım ama bakan yok herhalde.

bunu yapması gereken firma değilmi arkadaşlar bırakalım onlar yapsın neden iş yükünü alıyorsunuz
yanlışsam da söyleyin bileyim...

er55' Alıntı:
bunu yapması gereken firma değilmi arkadaşlar bırakalım onlar yapsın neden iş yükünü alıyorsunuz
yanlışsam da söyleyin bileyim...
servise gönderip yazılım güncelleme isteyebilirsiniz. yada istekli olanlar kendileri yükleyebilir.

ben de servise göndermeyi düşünmediğim tabletimi yenileyeyim artık.
"Because I can" sevdasına rootladığım tablet bir köşede yatıyordu. belki istatistiklerde +1 görünür.

arkadaşlar e-tab 4 için orjinal rom a ihtiyacım var ancak verilen linklerden kaldırılmış.yardım lütfen

Geri