E-Tab 4 Tablet için 5.x rom var mı?

Kodla Büyü

the_myth

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arakadaşlar. E-tab 4 tablete Zoom kurulumu için Android 5.x sürümü istiyor. E-tab 4 için var mı acaba bu sürüm?

etab 4 e Zoom ya da EBA uygulaması yüklemek için başka bir yol bilen, deneyen varsa ve paylaşabilirse seviniriz

etab 4 e Zoom ya da EBA uygulaması yüklemek için başka bir yol bilen, deneyen varsa ve paylaşabilirse seviniriz
Ben de aynı cevabı arıyorum günlerdir ama malesef sonuç yok.işin ilginç ve üzücü tarafı bakanlığın tabletine yine bakanlığın uygulamasını yükleyemiyoruz şaka gibi.

Arkadaşlar e-tab 4 ‘ler için son durum ne? İki sorum olacak:
1)Öncelikle tabletin orijinal halinin ilk defa aktivasyonunu yapmak için, şuan öğrencinin eba şifresiyle aktifleştirmesi mümkün mü eskisi gibi?
2) Bu şekilde aktifleşiyorsa bile, android sürümü 5’ in altında olduğu için, canlı derse katılmak için eba mobil uygulamasını indiremeyecek, e tab 4 için android 5 ve üzeri rom var mı?
3)fatihprojesimeb sitesindeki e tab 4 rom’un sürümü kaçtır?

Arkadaşlar e-tab 4 ‘ler için son durum ne? İki sorum olacak:
1)Öncelikle tabletin orijinal halinin ilk defa aktivasyonunu yapmak için, şuan öğrencinin eba şifresiyle aktifleştirmesi mümkün mü eskisi gibi?
2) Bu şekilde aktifleşiyorsa bile, android sürümü 5’ in altında olduğu için, canlı derse katılmak için eba mobil uygulamasını indiremeyecek, e tab 4 için android 5 ve üzeri rom var mı?
3)fatihprojesimeb sitesindeki e tab 4 rom’un sürümü kaçtır?
Hocam 1. Sorunuza cevap olarak orjinal haliyle aktivasyon yapılmıyordu okul açıkken denediğimde. Zaten yeni Rom kurduğunuzda aktivasyon falan istemiyor.

Arkadaşlar daha önce de yazdım ama etab4 ile ilgili android 5.0 üzeri rom var mı herhangi bir yerde? Zoom değil de, Ebanın mobil uygulmasını indirip eba üzerinden canlı ders yapabilmek için. Bilen varsa bilgi verirseniz çok sevinirim

Etab 4 için Android 5 üzeri bir çalışma yapılsa keşke öğrencilerde var ama eba uygulaması yüklenmiyor .

Merhaba arkadaşlar, bugün tesadüfen düşük sistem nedeniyle güncel APK yüklenemeyen tabletlere vmos apk yükleyip sanal bir alan oluşturulduğunu oraya da çok rahat kurulum yapıldığı bilgisini gördüm.
Denemekte yarar var.

An itibari ile çözüm var mı arkadaşlar. E-Tab4 için android 5.

Fatih projesinin ana sayfasındaki romlar sanırım android 4.

Geri