E- sınav

Kodla Büyü

ozkan16

Site Gezgini
e-sınav da görevlendirilmişim, puanı 200 gözüküyor. bu yüzden görevi onaylamadım. Fakat 200 puan eklenmiş görev puanıma. sonradan 200 puan düşer mi? yoksa iş işten geçti mi?

ferhat7' Alıntı:
e-sınav da görevlendirilmişim, puanı 200 gözüküyor. bu yüzden görevi onaylamadım. Fakat 200 puan eklenmiş görev puanıma. sonradan 200 puan düşer mi? yoksa iş işten geçti mi?

Onaylamadığın sınavın görev puanı yazılmaması lazım bi sıkıntı vardır. Bulunduğun il veya ilçede ki MEM ile irtibat kur silsinler.

Bana görev çıktığına dair mesaj gelmiş fakat mebbise girdiğim zaman onay işlemi yok. Bu sınavda görev alan arkadaşlar nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

ilk girişte bilgisayarda görevli girişi yapıyorsunuz.mebbis bilgileriyle.başkan ve gözetmenseniz çokta bir şey yok.

whitetiger0006' Alıntı:
Bana görev çıktığına dair mesaj gelmiş fakat mebbise girdiğim zaman onay işlemi yok. Bu sınavda görev alan arkadaşlar nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Onay işlemi "Sınav Görevlerim" kısmıda çıkıyor hocam, fakat onay iptali yok, iptal olması için onay süresinin bitmesini beklemen gerekli...

e-sınav denilen şey nedir?
bakıyorum da hemen hemen her saat başı var. Bu sınav ayrıca tüm illerde uygulanıyor mu?

aycaha' Alıntı:
e-sınav denilen şey nedir?
bakıyorum da hemen hemen her saat başı var. Bu sınav ayrıca tüm illerde uygulanıyor mu?

MTSK Yazılı Sınavlarını artık özel teknoloji sınıflarında bilgisayar üzerinden yapıyorlar, şuan çok sınırlı sayıda salon var, her ilde olmayabilir...

Geri