E-Sınav uygulama Semineri

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çarşamba günü kursa katılcaz. Dün ilde onaylamış. İdari izinli sayılırız heralde değilmi? Birde kaçta başlar kaçta biter acaba?
Mesaj felan atarlar heralde ama genede bir sorayım dedim ? Dikkat etmemiz gereken bir nokta varsa tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirlerse. Teşekkürler.

Rapor al katılma hocam. Jokeriydi, karakoluydu uğraşıp durma 100 lira için.

Hocam jokerde bir sorun yok. Tutanak tutuyorsunuz o kadar. Zaten adımları belli. Dışarıda bekleyen polis memurana teslim ediyorsunuz işiniz bitiyor. Eğer o günün ilk oturumu ise sınav saatinden yarım saat önce orada olmanız yeterli. Sınav süresi 45 dk. Bizde Mayıs ayından beri uygulanıyor. herhangi bir ekstra sorunla karşılaşmadık.

Diğer açık lise, açık ortaokul sınavları, bina komisyonluğu( müdür yardımcısı ya da müdür seniz) haricinde hayal oluyor bu durumda

çokmuş hocam 200 pua n bir kere girsek uzun süre sınav çıkmaz sanırım

Hocam puan çok ama şöyle bir durum söz konusu, bu görevi alabilecek öğretmen sayısı az ve sınav sayısı ise çok, yani puanı çok dert etmez ve sadece bu e-sınavlarda görev alırsanız yıllık 20 sınav alabilirsiniz. Öğretmenlerden İstanbul'da bu 20 sınav sayısının arttırılması için yoğun bir talep vardı.

Hocam puan çok ama şöyle bir durum söz konusu, bu görevi alabilecek öğretmen sayısı az ve sınav sayısı ise çok, yani puanı çok dert etmez ve sadece bu e-sınavlarda görev alırsanız yıllık 20 sınav alabilirsiniz. Öğretmenlerden İstanbul'da bu 20 sınav sayısının arttırılması için yoğun bir talep vardı.

anladım hocam normal sınavlar yerine sadece bu sınav diyorsunuz mantıklı, diğer sınavlara göre rahat mı hocam

Hocam sınav puanı 200. Ama bu sınavda görev alsanız diğer sınavlara sıra gelmez. İllere göre gireceğiniz sınav sayısı değişiklik gösterebilir. Ancak e sınav da en az 4 oturum çıksa. Diğer sınavlara göre alacağın ücret eşit. Fazla çıksa artık oda nasibin. E Sınav dışındakilerde en fazla 4 çıkıyor. Tercih sizin.

anladım hocam normal sınavlar yerine sadece bu sınav diyorsunuz mantıklı, diğer sınavlara göre rahat mı hocam

Hocam eğitimi aldım ama hiç sınava gitmedim. Belirtilen tek zorluk joker aday konusu. Diğer konularda herhangi bir sıkıntı olmadığı ve normalde sınavın çok çok erken bir sürede bittiği söyleniyor. (Ortalama 25 dk civarı)

Hocam eğitimi aldım ama hiç sınava gitmedim. Belirtilen tek zorluk joker aday konusu. Diğer konularda herhangi bir sıkıntı olmadığı ve normalde sınavın çok çok erken bir sürede bittiği söyleniyor. (Ortalama 25 dk civarı)

hocam joker aday da artık sıkıntı olmuyor.Şüphelendiğiniz biri veya birileri varsa bir form veriyorsunuz.Üstünde anne baba kardeş nene dede hatta evliyse eş çocuk bilgileri olan .sistemde kıyasladığınızda sıkıntı varsa tutanak tutup polislere bildiriyorsunuz yoksa da devam ediyorsunuz zaten.
zor değil yani yapılabilir.

Ben joker aday da yakaladım geçen hafta, bi tutanak dolduruyoruz, ufak tefek stresi oluyor ama sonrası emniyet görevlisinin, şubattan itibaren 15. sınavı tamamladım geçtiğimiz çarşamba.. Puanı 200 olsa da mantıklı bir sınav.

• Beğen
Tepkiler: omd
Kayseri de Bu sınavda görev almak için verilen seminerlerden nasıl haberdar olurum. Bilen var mı

Hocam Kayseri için okullara yazı gelmişti. Okul idareniz tebliğ etmedi mi size? Ben 2 yıl önce bu semineri aldım ve e-sınavlarda görev alıyorum

Hocam bu joker aday konusunda çok dikkatli olunmalı zira şüphelendiğim bir adaya form verdim ve bütün sorulara doğru cevap verdi. Biz de devam etsin dedik. Sınav çıkışı bu adayı iyice sıkıştırdık ve sonunda joker aday olduğunu itiraf etti. Yani joker adaylar tecrübe kazanmış ne soracağınızı biliyorlar.

Sayin hocalarim sizler konuyu tartisiyorsunuz ama ben ilk defa duyuyorum kusura bakmayin bu e sinav denen şeyde hangi sinavlar oluyor sinav suresi kac dk ucreti nedir hele su joker olayı tam olarak nedir

çankaya 11-12 nisanda yapacak. katılıyorum ben.
joker aday işini ben de ilk defa duydum.

Joker aday başkasının yerine girme işi. Nedense bu sınavda çok yapılıyormuş. E sınav uygulama eğitiminin büyük kısmı joker adayı engelleme eğitimi aslında. Kullanılan programda birşey yok zaten kullanıcı dostu program.

Ordu'da da seminer başvurular alındı ama hala bi haber yok, bilgisi olan var mı ne zaman başlayacak bu seminer?

Geri