E-sınav uygulama izleme sorumlusu

Kodla Büyü
arkadaşlar istanbul'da ben başvurdum. Saat 10 da sistem açıldı. Ben hemen ilk dakika başvuru yaptım. Ancak açıklanan sonuca bakıyorum. Kontenjana giremediniz yazıyor. Kaç kişi alındı, neye göre alındı hiçbir açıklama yok. Bilgisi olan var mı? Kabul edilen oldu mu?

arkadaşlar istanbul'da ben başvurdum. Saat 10 da sistem açıldı. Ben hemen ilk dakika başvuru yaptım. Ancak açıklanan sonuca bakıyorum. Kontenjana giremediniz yazıyor. Kaç kişi alındı, neye göre alındı hiçbir açıklama yok. Bilgisi olan var mı? Kabul edilen oldu mu?

sonuc aciklanmadi hocam,gecen seneki sonucami baktiniz acaba?

Ekstra bişey yok hocam sadece kimlik, giriş belgesi kontrolü ve kameraya baktırma işleri sizde. Uygulama izleme sorumlusu geri kalan işlemleri yapıyor zaten. Sınav başladıktan sonra sadece oturup bekliyorsunuz.
E-sınav salonlarında gözetmen veya başkan olmak için herhangi bir kurs almış olmak gerekiyor mu ?

Hocam sonuç açıklanmıştı, şimdi baktın sonuç ekranını kaldırmışlar. Acaba yeniden değerlendirmeye mi aldılar. Bilgisi olan var mı?

Sonuç sayfasına eriştiyseniz tarayıcınızın geçmiş listesinde sonuçların olduğu sayfanın adresi mevcuttur hocam, bize de linki atın bizde sonuca bakalım.. merak ettim şimdi.. :)

2020 yılı için uygulama ve izleme hizmetiçi eğitim kursu iptal edilmiştir. Konu ile ilgili ilçe müdürlüklerine okullara duyuru yapılması için resmi yazı gönderilmiştir.

Sürekli başvuru açıp iptal ediyorlar . Amaç ne ?
Kurusun yüzyüze olması gerekiyor sanırım. Şu ortamda bu riski göze alamadıkları için böyle bir durum ortaya çıkıyor. Biz Kahramanmaraş olarak 2 ay önce bu kursu gerçekleştirdik ama şimdi olsa yapabilirmiydik bilmiyorum.

en azından kursa katılım için başvuru alınmış, ya kocaeli gibi kursiyerleri belirleyip sonra sadece onlara kurs aldırsalardı. Sorsan hak hukuk derler, neyse yazalım kardeşime bir iade sınav görevi, puan mı? Hocam herkesin puanlarını eşitleyeceğiz :)

bugün 2 yıldır görev çıkmıyor diye il mem i aradım (izmir) merkez ilçeler dışında görev verilmiyor dedi.
büyükşehirde merkez ilçe kavramı var mı?(2017 de büyükşehirler için merkez ilçe kavramı kalktı diye biliyorum)

bugün 2 yıldır görev çıkmıyor diye il mem i aradım (izmir) merkez ilçeler dışında görev verilmiyor dedi.
büyükşehirde merkez ilçe kavramı var mı?(2017 de büyükşehirler için merkez ilçe kavramı kalktı diye biliyorum)

istanbul’da o ilçede sınav merkezi yoksa bile öğretmenler bir ilçedeki sınav merkezi ile ilişkilendiriliyor. sizde de öyle yapılmalı

eskiden yerleştirme cuma resen istek ise pazar günleri oluyordu. bugün resen istek açıktı, değişiklik hakkında bilgisi olan var mı?

açıklama kısımlarında hala sadece pazar yazıyor
yeteri kadar başvuru yok diye mi sürekli açık hale geldi acaba

çok uyardılar eğitimde telefon ve bayanlarda çanta mevzusunu. ceza verildiğini açık açık söylediler.

Aslında başkan ve gözetmen sınav başlar başlamaz telefonları ele alıyorlar.
Ta ki sınav bitinceye kadar.
Müfettiş onları kamera kayıtlarından izlerken benim 10 sn. saate bakışımı da görünce cezayı veriyor...

Son düzenleme:
Aslında başkan ve gözetmen sınav başlar başlamaz telefonları ele alıyorlar.
Ta ki sınav bitinceye kadar.
Müfettiş onları kamera kayıtlarından izlerken benim 10 sn. saate bakışımı da görünce cezayı veriyor...

Hocam çanta ve cep telefonu ile sınav salonuna girmek yasak kuralı gelmişti en son . Başkan veya gözetmen hiç farketmiyor görevli herkes için geçerli olmalı

Geri