E sınav görevi hakkında

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın ; Elektronik Sınav 31/07/2016 tarihindeki oturumda görevlendirildiniz. MEBBİSten görev yerinizi öğrenebilir, 24/07/2016 23:59a kadar görevinizi onaylayıp giriş kartınızı alabilirsiniz.
Şeklinde mesaj geldi. Fakat mebbiste gözükmüyor. Ne yapmalıyım.
Birde bu sınav için 200 puan eklemişler. Ücretimi çok süresimi az. Bimgi verirseniz ona göre davranayım.
Açıl lise sınavları 63 puan bu 200 olunca diger sınavlar zor çıkar gibi. Oraylamayayım öyleyse.

Hocam görev ücreti 127 tl net elinize geçecek olan rakam. ayrıca benim 2 ay önceki görevin ücreti hala yatmadı. Mebbis te belli süre sonra gözükür. Bana da 31 inde görev çıktı. Görev alıyoruz ama ücreti ne zaman ödenecek o belli değil.

Görev mebbise düşmüş hocamda puanı 200 puan çok değilmi.
Sınav süresimi azki hocam.
Bunun yerine 3 tane açık lise sınavı çıkar. Yani 330 tl
Onaylamazsam puan geri düşermi sistemden

Hocam sınav süresi az.40 dk. Sve ayrıca sınavdan 10 dk önce salonda bulunmanız yeterli. Yani topu topu 1 saat durup 127 tl alıyorsunuz. Bence gayet iyi.

mebbiste reddedilen sınavların puanı iade edilmez sisteme girmiş gibi işlenir

başıma geldiği için biliyorum

ofkar' Alıntı:
mebbiste reddedilen sınavların puanı iade edilmez sisteme girmiş gibi işlenir

başıma geldiği için biliyorum

Kendi bilgilerim : Görev Puanı 252

------------------------

2016030 ----- 188 -----Görev Reddedildi.
2016029 -----63 ---- Görev Reddedildi.
2016029 ----63 Görev Reddedildi.
2016026 ----63 Görevinizi Onayladınız.
2016007 --63 Görevinizi Onayladınız.
2016002 --126 Görevinizi Onayladınız.

İADE görevlerin puanı sistemden düşülüyor.

İstanbul içinde sınav merkezleri neresi acaba.Anadolu yakasında yapan arkadaşımız var mı acaba?

Arkadaşlar bulunduğum ilde e-sınav görevi çıktı.Onayladım.Ancak başka bir ile tayinim cıktı.Sizce sınava gitmemde bir sakınca olur mu?

e-sınav görevi çıktı banada ama çok puan veriyolarmış 200 puan yüzünden diğer sınavlarda görev alamam mebbisden onaylamadım bişer olur mu?

sarix' Alıntı:
e-sınav görevi çıktı banada ama çok puan veriyolarmış 200 puan yüzünden diğer sınavlarda görev alamam mebbisden onaylamadım bişer olur mu?
hocam onaylamazsan sıkıntı olmaz.hatta o eklenen 200 puan silinir.

Merhaba hocalarım e sınavda belli bir görev sayısı var mı? Yani yılda belli sayıda görev aldıktan sonra diğerlerine ücret ödenmiyor mu

Arkadaşlar e sınav görevini onayladım ama. Pek avantajı yok gibi. 144 puan verdi. Bu ilk sınavım olacak.

1- onaylanan sınav iptal edilebiliyor mu?
2- sınavın işleyişi nasıl oluyor. Salon başkanı olarak neler bekliyor beni.
3- puan olarak e-sinavlar ayrı mi değerlendiriliyor yoksa diğer sınavlarla aynı mi?

1- Onaylanan sınav görevi için Resmi mazaret olması gerekir, veya resmi tanıdık :)
2- Salon başkanı olarak kimlik kontrolü yapacaksınız, uygulama izleyiciler genelde tecrübeli olur.
3- Ayrı değil toplam puana dahil, çok sınav görevi almak isteyenler için mantıklı değil. Uygulama izleyici kısmı ayrı tabi.

ilçe koordinatorleri ve onlarin avanesinden kalirsa arada cikiyor yoksa genelde havamizi aliyoruz
senede 20 sayisi vip olmadikca cok zor

Bu aralar e-sınav oturum sayısında azalma mı var? Bir sınav ya çıkıyor ya çıkmıyor? Eskiden bir ay 1 tane çıkmışsa sonraki 2 tane çıkardı. Şimdi bir tane zoraki oda ay sonuna doğru çıkıyor.

Bu aralar e-sınav oturum sayısında azalma mı var? Bir sınav ya çıkıyor ya çıkmıyor? Eskiden bir ay 1 tane çıkmışsa sonraki 2 tane çıkardı. Şimdi bir tane zoraki oda ay sonuna doğru çıkıyor.
Hangi ildesiniz bilmiyorum ama ilçelerin çoğuna E-Sınav merkezi açıldı Geçen senenin sonunda hocam. Örneğin bulunduğum ilde 1 tane varken Kasım ayı gibi 3 tane ilçeye daha açılınca haliyle çok çok azaldı görev sayısı.. Sizin de öyle olabailir.

Azalma olabilir bilmiyorum ancak temel nedeni corona öncesinde yeni uygulama izleyici eğitimleri açılmış olması sanırım. Uygulama izleyici sayısı çok arttı.

Haftasonunu bilmiyorum
Hafta içi eskiden 3’er sınav vardı, şimdi 2’şer sınav bizim ilçede

Geri