E-Sınav Başvuru Yapamıyorum

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu sorunun nedeni ne olabilir

Ekli dosyalar

• 20200720_215424.jpg
    20200720_215424.jpg
    69.1 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_20200720-174308_Opera.jpg
    Screenshot_20200720-174308_Opera.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 102
Sınav görevleri modülüne girişindeki kırmızı ile yazılmış uyarının onayını yaptınız mı?

Görev çıkmış ve onaylamamışsınız geçen hafta. O yüzden sistem sizi bir hafta cezalandırıyor. Önümüzdeki hafta istek yapabilirsiniz.

onaylayıp gitmeyeni anlıyorum ve karşılığı yazıyor yazılarda. 1 hafta ceza kafasına göre mı veriyor sistem? resmi bir karşılığı var mı acaba

sistemin verdiği bir ceza olarak yorumlamayın bu durumu arkadaşlar, sistem ceza vermiyor, görev çıkıp onaylanmadığında sistem öğretmen arkadaş görev isteğini açık unutmuş olabileceğini varsayarak görev isteğini pasif hale getiriyor ki istek açık unutulduysa bir sonraki hafta tekrar görev çıkmasın, zaten görev isteğini gün ve saatler olarak yapabiliyoruz istemediğimiz bir günü veya saati kapatıp o saatte görev almayabiliriz ve bunu haftalık olarak perşembe akşamına kadar değiştirme şansımız var ama bazı arkadaşlar tüm gün ve saatleri açıp görev çıkınca bakıyor saati ve günü beğenmiyorsa onaylamıyor ve belki de gerçekten o göreve gidecek bir kişiye görev çıkmamış oluyor, bu nedenle sistemin aldığı bir önlem

Hayır haftada en fazla 1 ayda 4 görev verilir ki hiç görmedim ayda 1 bile anca

diğer illeri bilmem ama istanbulda yıl sonuna doğru aynı gün olmamak şartı ile hafta da 2-3 görev alınabiliyor, geçen yıl 25 Ağustos-5 Ekim arası 6 hafta da 11 görev alıp 20 görevimi tamamlamıştım ki aralık ayında uygulayıcı bulunamadığı için uygulayıcı olmadan sınavlar bile yapıldı

Geçen yıl benim başıma da gelmişti.
Bir şekilde kaydedip sonraki hafta görev almayı başarmıştım
Nasıl yapmıştım tam emin değilim. Şunu bir deneyin:
E-sınav görevi istemiyorumu işaretleyin, kaydedip mebbisten çıkın. Sonra mebbis’e girip e-sınav görevlerini açın.
Umarım işe yarar.

uğraşmayanlar bir hafta beklemek zorunda kalıyor
uğraşanlar beklemiyor :)

diğer illeri bilmem ama istanbulda yıl sonuna doğru aynı gün olmamak şartı ile hafta da 2-3 görev alınabiliyor, geçen yıl 25 Ağustos-5 Ekim arası 6 hafta da 11 görev alıp 20 görevimi tamamlamıştım ki aralık ayında uygulayıcı bulunamadığı için uygulayıcı olmadan sınavlar bile yapıldı
Başka ildeyim hocam istek her zaman açık ancak yılda 11 -12 görev ancak geldi . 85-90 uygulamacı var sıra gelmiyor pek

Geri