e-okulla alakalı bir sorum var

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
Sorunsuz Kullanım için bu tarayıcının script özelliklerinin açık olması gerekmektedir. Sistem özellikleri uygun değilse, üsteki form aktif olmayacaktır.

sınav bilgilerini girmek için e-okul girişinde kullanıcı adı şifre sayfasında bilgileri girdiğimde bu uyarıyı veriyor ve sayfamı acmıyor, ne yapmam lazım

Galiba İnternet Explorer kullanmıyorsun. E-Okul ve İlsis yalnızca İE'de sorunsuz olarak kullanılabiliyor. İE kullanıyorsan java scriptleri aktif hale getireceksin.

İE kullanıyorum ama güvenlik ayarlarından ayarlarını degiştirdim ama yine değisen birsey olmadı. lütfen yardım.
Bu atrada baska bi soru daha sorayım, ilsis'teki kullanıcı adı ve sifre alanlarına bilgi girişi yapamıyorum. ne yapmak lazım

sana kullanıcı adı ve şifre veren kişiden yeni kullanıcı adı ve şifre vermesini söyle en kolayı bu. :+1:
o zaman girebilirsin.

dediklerinizi denedim arkadaşlar ama degişen bir şey olmadı ya da beceremedim. giriş kodu ilk defada görüntüleniyor, kul adı sifre giriyorum girişe basıyorum aynı sayfayı giriş kodu görünmeyen sekilde karsıma çıkartıyor. güvenlik ayarların cok cok düsürdüm IE 7 vardı kaldırdım tekrar kurdum ama olmadıııı. Please help

mrb

bahsettiğin hata script ile ilgili bir hata değil mi?

buna benzer bir öğretmen arkadaş benden yardım istemişti.tarayıcıyı değiştirdim,güvenlik düzeylerini değiştirdim aklıma gelen herşeyi yaptım ama olmadı .
en son bilgisayarı yeniden kurdum .şimdi bilgisayarında eokula girebiliyor.

yeniden kurmanı tavsiye ederim.

benim de botonlar aktif değil artık anlamadım gitti, en son 3 hafta önce ne güzel devamsızlık girebiliyordum, bayramdan beri bir işlem yapamıyorum, müdür bey bilgisayardan kaynaklanıyor olabilir dedi, ama farklı bilgiayarda da denedim olmadı :( sınıf rehber öğretmeniyim...

Bence e-okul sisteminden kaynaklanıyor, aynı sorunları bizde yaşıyoruz, giriş yapsam bile sınav işlemleri menüsüne tıklayınca sitem beni tekrar dışarı atıyor.

Güzel bir sorum daha var. Bilgisayar öğretmenleri e-okuldan herhangi bir işlem yapıyorlarmı? not vermiceğimize göre giriş yok dimi yoksa benmi yanlış biliyorum?

bende öyle biliyorum
davranış notu girebiliyoruz.

ama sınıf rehber öğretmeni olmakla
devamsızlık mı giriliyor
bakmam gerekiyor ama yoğun olunca ve sistemde dışarı atması deli etti zaten okulda girmeyin derim ben.

Lazer55 adlı hocam dosyayı tekrar paylaşırsanız sevinirim....gerçi üzerinden baya bi zaman geçmiş...bende de aynı sorun var...explorer i kaldırdım yeni sürümünü kurdum ama bir türlü olmadı...e-okul a yada ilsis e girdiğimde buttonlar hep pasif durumda...

Geri