e-okuldan resimli not çizelgesi nasıl alınır?

Kodla Büyü

soprano

Üye
Merhaba arkadaşlar, tüm branşlar için resimli not çizelgesi oluşturmamı istedi müdür. nasıl yapabilirim, böyle bir çalışma yapan var mı? yardımcı olursanız sevinirim. :?

önce not çizelgelerini e okuldan excel olarak expor et sonra resimli öğrenci listelerini e okuldan excel olarak expor et sonra resimleri not çizelgerine yapıştır
böyle bir yöntem olabilir

Öyle bir rapor duymadım. Ne işe yarar onu sormuyorum.
Boşuna uğraşmayın.çok istiyorlarsa
1- bakanlığa yazı yazsınlar, e okula istedikleri gibi rapor eklesinler
2- size en az 1 hafta idari izin versinler, 2-3 tane e-okul raporu nasi birleştirilir, makrolar, vba vs... çalışırsınız... tatmin olurlar mi bilemem.. baştan nasıl birşey istediklerini size çizip versinler ki sonra öyle deli böyle geyiğine girmesinler... çünkü tasarımdaki en ufak değişiklik en az 1 saatinizi alabilir... birde e-okul öğrenci bilgilerini alma programını incelemeyi unutmayın

Şu anki bilgimle ben yapamam....

Son düzenleme:
https://drive.google.com/file/d/14iH5B5yDQMHvCyR3_g7s-TL2Pn58TxHj/view?usp=drive_open

Bu apk dosyasi ile kuracağınız uygulamanin ara karne verme özelliği var.
PDF formatında oluşturulan ara karnede 1. Veya 2. Dönem notları, e okul fotoğrafı ile birlikte gösteriliyor.
Screenshot_1569745218_.png

Son düzenleme:
20200214_231732.jpg Bu nasıl? Hem de e-okuldan....
Şaka bir yana tam olarak ne istediğinizi belirlerseniz yapacağınız çalışma için iyi olur...
Yukarıdaki gibi isteniyorsa e okulda var.. ama bireysel, toplu hale dönüştürülebilir...

Son düzenleme:
okulumuz büyük, öğrencileri tanımakta güçlük çekiyorum.Her sınıf için tek sayfada hem notları hemde resimleri olursa performans değerlendirmesi için işimi kolaylaştıracağını düşünüyorum.

okulumuz büyük, öğrencileri tanımakta güçlük çekiyorum.Her sınıf için tek sayfada hem notları hemde resimleri olursa performans değerlendirmesi için işimi kolaylaştıracağını düşünüyorum.
Ben onun için fotoğraflı sınıf listesini ve ölçeklerimi kullanıyorum. Diğer derslerde ne yaptığına nadiren bakıyorum. Çok lazım olursa önceki mesajda gönderdiğim yere bakıyorum.

Geri