e-okul'a ders programı veri girişi FET dışında yapılmıyor?

Kodla Büyü

emoral023

Aktif Üye
Arkadaşlar e okul da bulunan FET programı dışında elle veri girişi yapamıyormuyuz bilgisi olan var mı. Ben Asc table yaptım ama sınra gördüm ki veri girişi yok. şimdi tekrar FET le ders programı yapmak zorundamıyım. :(

Evet veri girişi şu anda yapılamıyor ama FET programında da bilgileri eokuldan almıyormuyduk? eee o zaman eokulda bilgiler olmayınca nasıl olacak FET programına elle mi gireceksiniz tüm bilgileri

excel deki ders programını e okula atan arkadaş var mı? E okulun ders porgramı uzantısı fet

Ders programı girmek için fet kullanmaya gerek yok. Manuel giriş yapabilirsiniz bugün ben giriş yaptım.

e-ookulda yenilemeler ve güncellemeler yapıldığı için bu bir kaç hafta yeni sisteme adaptasyondan dolayı sık sık kopmalar bozulmalar veri kayıpları yaşanır 1-2 aya sistem oturur acele etmeyin .

e-okulda aşağıdaki gibi bir açıklama var
''
2012-2013 Eğitim Öğretim yılı haftalık ders programları e-Okul sistemine tanımlanmıştır. Bu eğtim-öğretim yılından itibaren haftalık ders programları kademeli olarak (1,5 ve 2,3,4,6,7,8) yapılacaktır. e- Okul sisteminde kademeli geçişten dolayı yapılan altyapı değişiklikleri nedeni ile okullar işlemlerini; Ders Başlangıç Bitiş Saatleri, Seçmeli Dersler (Okutulacak olan), Ders Programı, Ders Öğretmeni ve Öğrenci Seçmeli Ders Belirleme ekranlarını sırası ile kullanarak yapacaklardır.(NOT:Resmi/Özel ilkokul, Ortaokul,İmam Hatip, İşitme,Görme ve Ortapedik türündeki sınıflara ders programları açılmıştır. Diğer türdeki sınıflara çalışmalar tamamlandıkça sistemde açılacaktır.) ''

Geri