e-okul

Kodla Büyü

semraaa14

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Bilişim teknolojileri dersi için e-okula not girmek zorunda mıyım? Bu dersin notu olmaması gerekiyor bildiğim kadarıyla ama idare bana ders notlarını girin diye e-okul şifresi verdi. girmesem olur mu? Böyle bir şansım var mı?

Birde E-Okul'da dersin ismi göeünmüyor öğretmen ve ders atanmış olmasına rağmen.

offf ya zaten giremezsin e-okul kabul etmiyo ya hiç mi bakmadınız sisteme veya diğer mesajlara yaaa.:(

ksinang' Alıntı:
öncelikle ben stajerim
arkadaşlar performans ödevi vermedim ben. vermek zorunda mıyım.

...
Tüm öğrenciler bu dersten en az bir tane performans ödevi hazırlamak durumunda olduklarından farklı zaman dilimlerinde, farklı öğrencilere bu ödevleri puanlama anahtarı ile beraber vermelisiniz.
...

Bilişim Teknolojileri Öğretmen Klavuz Kitabı.

Bugün müfettiş geldi de, kesinlikle olmalı diyor.

@lperen' Alıntı:
ksinang' Alıntı:
öncelikle ben stajerim
arkadaşlar performans ödevi vermedim ben. vermek zorunda mıyım.

...
Yüm öğrenciler bu dersten en az bir tane performans ödevi hazırlamak durumunda olduklarından farklı zaman dilimlerinde, farklı öğrencilere bu ödevleri puanlama anahtarı ile beraber vermelisiniz.
...

Bilişim Teknolojileri Öğretmen Klavuz Kitabı.

Bugün müfettiş geldi de, kesinlikle olmalı diyor.

farklı öğrencilere farklı zaman dilimlerinde demekle ne demek istediniz. biraz daha açar mısınız

Hocam ifade aynen kitaptan alıntı. Galiba herkese aynı anda verirsek ders işleyemeyiz diye. Ya da zaman çok geniş, istediğin zaman verirsin diye.

HOCAM E-OKULU İDARE SANA SORMASI LAZIM BENCE BÜTÜN BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ ARKADAŞLAR İDARECİDEN ÇOK E-OKUL KULLANMASINI BİLMELİ :)

ARKADASLAR BU KONUDA ARKADASLAR YORUM YAPMIŞ AMA BOŞUNA CUNKU E-OKUL DA BİZİM DERSİMİZ NOT BOLUMUNDE AKTİF DEGİL...BUNA PERFORMANS ODEVİDE PROJEDE DAHİL :idea:

evet bana da idareden şifre verdiler ama aktif olmadığı için istesemde not giremem xD

Arkadaşlar Bilişim Teknolojileri dersinde Talim Terbiye kurulunun yollamış olduğu genelge var orada bu dersin notla değerlendirilemeyeceği açıkca belli.Şifremiz olsa da idare verse de ders ve öğretmen atamınız olsa da sistemde ne sınav ne de proje notu giremiyorsunuz.
Müfettişler istediğini söylesin.Onların bu yeni sistemden zaten haberleri yok.En son onlar duyarlar :D

anticode78' Alıntı:
HOCAM E-OKULU İDARE SANA SORMASI LAZIM BENCE BÜTÜN BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ ARKADAŞLAR İDARECİDEN ÇOK E-OKUL KULLANMASINI BİLMELİ :)

Hocam sorulacak yada öğrenilecek bişey yok sadece adresimde dersi göremiyorum. Onu öğrenmeye çalıştım sizlerde de öyle mi diye. Bir de bizim idare çok bilmiş tüm ukala insanları buraya göndermişler. Kendilerini bişi sanıyorlar.

Herkese teşekkür ederim.

okul bize şifre verdi ama kendi hesabımızda not girişi aktif değil. okulun e okul şifresiyle giriş yaptım kurumsal işlemlerde not girişi var . sınav ve proje diyor. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ orada da YOK. ne sınav ne de proje olarak. klavuz kitabımızda da vermemiz gereken ünite sonlarında performas ödevleri mevcut zaten . ben çocuklara disket aldırttım. performasn ödevlerini buraya kaydediyorlar böylece ürün dosyasıda oluşmuş oluyor. soran olursa işte bu derim :p

çok iyi :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: ayşe
:+1: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Geri