e-okul

Kodla Büyü

kerox

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ben 5-6-7-8 sınıf bilişim tek. dersine giriyorum... e-okulla ilgili bir şey yapmam gerekiyormu. dersimiz notla değerlendirilmiyo ve karnede sadece aldığı ders gösterilir diyo... iöoy 36. madde. sizden bilgi bekliyorum hiçç sınav yapmadım daha...

ben de daha şifremi bile almadım. Belki çocukların seviyelerini işlememiz gerekebilir.

hocam bende anlamadım yönetmelik açık ama değişik uygulamalar var insan şaşırıyo ama...

arkadaşlar okulumda e-okul ve ilsisten ben sorumluyum. tüm öğretmenlerle ilgili tüm işlemleri ben onaylayıp ben yönlendiriyorum. bizim dersimizle ilgili hiç bir işlem yok. not, pearformans gibi işlerle uğraşmıyoruz

Dersimizin sınav tarihini ya da not girişini zaten seçemiyoruz. İsteseniz de not girebileceğiniz bölüm yok :)

fatmazehra' Alıntı:
Dersimizin sınav tarihini ya da not girişini zaten seçemiyoruz. İsteseniz de not girebileceğiniz bölüm yok :)
arkadaşlar sınav yok not yok ama siz yinede performans ve proje ödevlerini ihmal etmeyin bence, müfettişler sorabilir...

Performans ve proje ödevlerini versek ne olacak ki, not ile değerlendirilmedikten sonra... Ama dediğiniz doğru, yaptırsak iyi olur.

bizim okulda da ben ilgileniyorum e-okulla kendime şifre verdim ama kullanacağımı zannetmiyorum zaten notla değerlendirmeyeceğimiz için sorun yok ama eğer proje ya da performan ödev verdiyseniz onların notlarını girebilirsiniz tabi uğraşmak istiyorsanız. herkese kolay gelsin...

arkadaşlar idare bana kullanıcı adı ver şifre vermedi. Notla değerlendirme olmayacağı için böyle yapıldıgını söylediler. yani elimizi bile sürmüyoruz. fakat proje ve performansşlarını veriyorum getiriyorlar değerlendirmeye çalışıyorum
konu sonlarındaki DEĞERLENDİRME ÖLÇEKLERİNE GÖRE KONTROL LİSTELERİNİ OLUŞTURUYORUM....

arkadaşlar not girmiyoruz fakat sınıf öğretmenliğiniz varsa öğrenci bilgilerini buradan güncellemeniz gerekiyor. Haberiniz olsun

Bilişim teknolojileri dersi ile ilgili not vermiyoruz sınav da yapma zorunluluğu yok ama davranış notu denilen bişi girmemiz gerekiyor 10 kriterden oluşuyor. ayrıca sınıfınız varsa, onlar için de 10 kriterden oluşan rehberlik davranış notlarını giriyorsunuz. o kadar.

hocam müdürüne söyle not zaten girişine e-okul zin vermiyor ya .Kaç defa söylicez hiç mi denemediniz el insaf be hocam

Performans ödevi notuda girmek bence yanlış, çünkü notla degerlendirilmeyen derslerde performans ödevini yapıp yapmamak öğrenciye kalıyor. bu yüzden performans ödev notuda girmak çok yanlış olur.

ARKADAŞLAR YAZMAKTAN BIKTIM 6,7,8 SINIFA GİRYORSANIZ SADECE DAVRANIŞ NOTU GİRECEKSİNİZ. 4,5 İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEY YOK

şu an için bt için bitr veri girişi yok ama 3 hafta var ve hemen hemen hergün yeni ir kısımı açıyorlar. 1-2 gün sonra sizden basamaklarını girmeleriini isterlerse şaşırmayın

arkadaşlar sına yok ama öğrenci değerlendirme yapacağız ve sınıf öğretmeni iseniz öğrencinni okuduğu kıtapları yazmanız gerekiyor.Davranış notları vereceğiiz yani bilginiz olsun.

ama davranış notu gireceğiz. bu bölüm bize de açık. ayvayı yedik anlayacağınız.

Geri