Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

e-okul

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında kerox tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. kerox

kerox Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar ben 5-6-7-8 sınıf bilişim tek. dersine giriyorum... e-okulla ilgili bir şey yapmam gerekiyormu. dersimiz notla değerlendirilmiyo ve karnede sadece aldığı ders gösterilir diyo... iöoy 36. madde. sizden bilgi bekliyorum hiçç sınav yapmadım daha...

2. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

ben de daha şifremi bile almadım. Belki çocukların seviyelerini işlememiz gerekebilir.

3. kerox

hocam bende anlamadım yönetmelik açık ama değişik uygulamalar var insan şaşırıyo ama...

4. yamtar3535

yamtar3535 Seçkin Üye Seçkin Üye

valla bizim mudur bişey girmeyeceğiz dedii...

5. kerox

bende sordum öle dediler hocammm

6. ogrt_kartal

ogrt_kartal Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar okulumda e-okul ve ilsisten ben sorumluyum. tüm öğretmenlerle ilgili tüm işlemleri ben onaylayıp ben yönlendiriyorum. bizim dersimizle ilgili hiç bir işlem yok. not, pearformans gibi işlerle uğraşmıyoruz

7. fatmazehra

fatmazehra Seçkin Üye Seçkin Üye

Dersimizin sınav tarihini ya da not girişini zaten seçemiyoruz. İsteseniz de not girebileceğiniz bölüm yok :)

8. beningnant

beningnant Üye

arkadaşlar sınav yok not yok ama siz yinede performans ve proje ödevlerini ihmal etmeyin bence, müfettişler sorabilir...

9. fatmazehra

fatmazehra Seçkin Üye Seçkin Üye

Performans ve proje ödevlerini versek ne olacak ki, not ile değerlendirilmedikten sonra... Ama dediğiniz doğru, yaptırsak iyi olur.

10. elsin03

elsin03 Aktif Üye

bizim okulda da ben ilgileniyorum e-okulla kendime şifre verdim ama kullanacağımı zannetmiyorum zaten notla değerlendirmeyeceğimiz için sorun yok ama eğer proje ya da performan ödev verdiyseniz onların notlarını girebilirsiniz tabi uğraşmak istiyorsanız. herkese kolay gelsin...

11. Yalnız_Kurt

Yalnız_Kurt Süper Üye Süper Üye

arkadaşlar idare bana kullanıcı adı ver şifre vermedi. Notla değerlendirme olmayacağı için böyle yapıldıgını söylediler. yani elimizi bile sürmüyoruz. fakat proje ve performansşlarını veriyorum getiriyorlar değerlendirmeye çalışıyorum
    konu sonlarındaki DEĞERLENDİRME ÖLÇEKLERİNE GÖRE KONTROL LİSTELERİNİ OLUŞTURUYORUM....

12. fanfatih

fanfatih Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar not girmiyoruz fakat sınıf öğretmenliğiniz varsa öğrenci bilgilerini buradan güncellemeniz gerekiyor. Haberiniz olsun

13. mahonyhacettepe

mahonyhacettepe Seçkin Üye Seçkin Üye

Bilişim teknolojileri dersi ile ilgili not vermiyoruz sınav da yapma zorunluluğu yok ama davranış notu denilen bişi girmemiz gerekiyor 10 kriterden oluşuyor. ayrıca sınıfınız varsa, onlar için de 10 kriterden oluşan rehberlik davranış notlarını giriyorsunuz. o kadar.

14. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam müdürüne söyle not zaten girişine e-okul zin vermiyor ya .Kaç defa söylicez hiç mi denemediniz el insaf be hocam

15. ooozhan

ooozhan Üye

arkadaşlar sadece davranış notunu gireceğiz başka birşey yok

16. ozahit

ozahit Aktif Üye

Performans ödevi notuda girmek bence yanlış, çünkü notla degerlendirilmeyen derslerde performans ödevini yapıp yapmamak öğrenciye kalıyor. bu yüzden performans ödev notuda girmak çok yanlış olur.

17. hakansia

hakansia Seçkin Üye Seçkin Üye

ARKADAŞLAR YAZMAKTAN BIKTIM 6,7,8 SINIFA GİRYORSANIZ SADECE DAVRANIŞ NOTU GİRECEKSİNİZ. 4,5 İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEY YOK

18. .Kaf-Kef.

.Kaf-Kef. Süper Üye Süper Üye

şu an için bt için bitr veri girişi yok ama 3 hafta var ve hemen hemen hergün yeni ir kısımı açıyorlar. 1-2 gün sonra sizden basamaklarını girmeleriini isterlerse şaşırmayın

19. bundara79

bundara79 Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar sına yok ama öğrenci değerlendirme yapacağız ve sınıf öğretmeni iseniz öğrencinni okuduğu kıtapları yazmanız gerekiyor.Davranış notları vereceğiiz yani bilginiz olsun.

20. metelf

metelf Site Gezgini

ama davranış notu gireceğiz. bu bölüm bize de açık. ayvayı yedik anlayacağınız.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal