E-Okul Seçmeli Ders Sorunu

Kodla Büyü

fateless38

Aktif Üye
Okulumuz ilkokul oldu ancak 6,7,8ler devam ettiğinden bu sınıflara 1 saatlik seçmeli bilişim teknolojileri dersini seçtik.Sorun şu ki ders programında ders "seçmeli ders "olarak görünüyor ders öğretmeni atama kısmındaysa "seçmeli bilişim teknolojileri" olarak.Sınıfların ders programında "seçmeli ders"yazan kısma ismim ders öğretmeni olarak atanmıyor.Tüm derslerinki atanıyor ama ben ders programında görünmüyorum.Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun

solomonte' Alıntı:
Arkadaşlar, bu yeni dönemde seçmeli derslerin e-okulda seçilmesinde ve ders dağıtımı yapılmasında değişiklik yaptılar. Bu nedenle ders programlarında ders ismi ve öğretmeni çıkmıyor. Sadece "seçmeli ders" yazıyor.

5-6-7-8 de hepsinde de seçmeli ders yazıyor sadece ....

arkadaşlar 5 lerde baktım not girişi var diyor ... peki o zaman nasıl bakıyor lar ?

bende farkettim durumu ama seçmeli derslerin notla değerlendirilmediğinden dolayı öğretmene o dersi atamaya gerek de yok gibi olduğu için pekde önemsemedim.

solomonte' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
solomonte' Alıntı:
Arkadaşlar, bu yeni dönemde seçmeli derslerin e-okulda seçilmesinde ve ders dağıtımı yapılmasında değişiklik yaptılar. Bu nedenle ders programlarında ders ismi ve öğretmeni çıkmıyor. Sadece "seçmeli ders" yazıyor.

5-6-7-8 de hepsinde de seçmeli ders yazıyor sadece ....

arkadaşlar 5 lerde baktım not girişi var diyor ... peki o zaman nasıl bakıyor lar ?

Ders programında sadece "seçmeli ders" olarak çıkıyor ama ders dağılımı yapıldığı için öğretmenler bireysel şifreleriyle girdiğinde ilgili dersler görünür hocam. Bu şekilde ayarlayabilmişler sistemi...

öğretmene atama yapma kısmında... ders seçilme gelmiyor ki hocam .... öğretmene atama yapılamıyor ... seçmeli ders...

bizim müdür yard . mı yanlışlık yaptı acaba bir yerde

bizim okulda full seçmeli dersleri seçen ....

ama seçmeli ders 8 yazıyor ....

seçmelileri ayıramamışlar

2 saat bilişim tek.

2 saat Hz. Muhammed'in hayatı gibi

şimdi açtım e okulu 1. başlıkta işaretledim ama 2. başlık dediğin kısım yokki hocam ?

burada zaten işaretli ama sonra sı ?

e okulda bakarmısın iş bize kaldı gene

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    139.2 KB · Görüntüleme: 2,599
demekki bir şeyi eksik yapmışlar ... bizde o öğrenci seçmeli ders belirleme bölümü yok

karınca52 hocam sizin kurum şifrenizden tekrardan yetki guncellemesi gerekiyor aynı olay bizdede oldu kurum şifresinden tekrar yetkilendirme yaptık oldu kolay gelsin

esariaslan' Alıntı:
karınca52 hocam sizin kurum şifrenizden tekrardan yetki guncellemesi gerekiyor aynı olay bizdede oldu kurum şifresinden tekrar yetkilendirme yaptık oldu kolay gelsin

kurum şifresinden tekrardan yetki güncellemesi nasıl oluyor hocam?

hangi kullanıcı için yetkilendirme yapalım?

Geri