e-okul .....resim boyutunu küçültme

Kodla Büyü
sen kulladın mı hareketli resimde ben photoshopta denedim web oalrak ama hareket kayboluyor normal resim olarak kaydediyor

image resizer ın windows vista ve 7 ile uyumlu çalışanı var mı elinizde arkdaşlar, varsa çok makbule geçer doğrusu :lol:

root hocamın dediği gibi birkere photoshopda action yaptım kayıt ettim onuda şimdi fotoğrafı açıyor küçültüyor for web için kayıt ediyor.sanrada kapatıyor.çok kullanışlı.

Gayet başarılı Teşekkürler... :alkis: :alkis: :alkis:

Ekli dosyalar

• ImageResizerPowertoySetup.rar
    191.1 KB · Görüntüleme: 528
mehmet23' Alıntı:
zaim' Alıntı:
ya arkadaşlar ben bu e-okul için öğrenci resmi ekleyeceğim ama 10Kb den fazlasını almıyor picture manageri kullandım olmadı :cry: başka bir program buldum o da teker teker küçültüyor yani hepsi birden olmuyor bir bilgisi olan var mı ? :roll:

Pictre manger aslında işe çok yarıyor ama genede bunla yapamıyorsanız size başka bir program yolluyorum...

Saygılarımla

Mehmet KAVAKLI

hocam çok teşekkürler çok işime yaradı... :+1:

ergin_tastan' Alıntı:
zaim' Alıntı:
ya arkadaşlar ben bu e-okul için öğrenci resmi ekleyeceğim ama 10Kb den fazlasını almıyor picture manageri kullandım olmadı :cry: başka bir program buldum o da teker teker küçültüyor yani hepsi birden olmuyor bir bilgisi olan var mı ? :roll:

Hocam ben Picture Manager de küçülttüm hepsini...Başka programa gerek yok..Picture Manager le aç bi fotoyu.Ordan küçük resimlerle göstermesi için ctrl+T yap bide ctrl+a sonra resim/yeniden boyutlandır....Olay tamam

hocam picture manager da resimleri 44x57 yapmama rağmen 15 KB'ın altına inmiyo..
siz nasıl becerdiniz?

Hocam PIXresizer tavsiye ederim.
Aynı anda yüzlerce resmi küçültebilirsiniz hemde bir kaç dakikada.
Kullanımı kolay, resim görüntü kalitesini de bozmuyor.
6-7 KB oluyor resimler.

Geri