Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

E-Okul Raporlarında Active X Sorunu

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ickerya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ickerya

ickerya Aktif Üye

Arkadaslar ilsis ten rapor almak istediğimizde seagete software crystal smart viewer for active x diye bir sorun cıkıyor. Activex yükle diyoruz ama bir türlü olmuyor. Sizce sorun ne olabilir?

2. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam orada yükle demeden seçeneklere gir bir daha sorma dedikten sonra yükle de...

3. ickerya

ickerya Aktif Üye

hOCAM SAGOLASINIZ.

4. hoplesscase

hoplesscase Üye

Arkadaşlar e-okuldan rapor alamıyorum.. daha önce activeX programını otomatik olarak yüklememiştim. Şimdi de yükleyemiyorum. Rapor sayfasında sarı dosyalara tıklayınca sadece bekleyin yazıyor.Bekliyorum ama ne gelen var ne giden. Köy okulunda müdür yetkiliyim.Lütfen yardımcı olur musunuz?

5. mcinal

mcinal Üye

Active X Sorunu

Hocam sanırım,bir defa yüklenmesi kesinlikle gerekli.Malesef beklemekten başka seçeneğiniz yok.Ara sıra yeniden giriş yapabilirsiniz.

6. hoplesscase

hoplesscase Üye

nezaman aktif olur acaba bu programın yüklenmesi...Gelişim raporlarını kendi bilgisayarımdan almamıştım. Dolayısıyla programı da kendi bilgisayarıma yüklememiştim otomatik olarak. Şimdi de rapor almama izin vermiyor. neyse hayırlısı artık ... teşekkürler mcinal

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal