e-okul rapor

Kodla Büyü

yagmurumsu

Site Gezgini
E-okul da öğrenci belgesi almak istediğimde şu hatayı veriyor. Üstelik Activex denetimini de yükledim ve daha önce de rapor alabiliyordum ama su an yok acaba bilgisayardan mı sorun Acer TEPI.

DEPENDENCYINSTALLER.EXE dosyası, eksik SHELL32.DLL verme ile bağlı: SHCreateDirectoryExW

Sorunun bilgisayarda olup olmadığını anlaman için başka bir bilgisayarda e-okulu çalıştır ve yapmak istediğin işi orada dene. eğer aynı problem ile karşılaşırsan öğrenci bilgilerinde eksik girdiğin bir bilgi vardır.

arkadaşlar bizim okuldan rapor alamıyoruz bütün bilgisayarlardan denedik nedenini bilmiyorum bilen varmı acaba? insanlar evlerinden alabildikleri raporu burdan alamıyorlar dahası idareciler başka okullar alabiliyor biz neden alamıyoruz diye sanki benim bi suçum varmış gibi bana çatıyorlar ne yapabilirim ? neden alamıyoruz? şunu da belirteyim active-x denetimini yuklesek bile işlem devam etmiyor öylece kalıyor sayfa bir kaç dakika bekleyim diyorya bekliyoruz ama sonuç yok :(

Hocam makinalarınızda spu olma ihtimali çok yüksek. www.spybot.info dan indirim taratmanızda fayda var.

1) güvenlik seviyesi çok yüksek oluncada rapor vermiyor.

öğrenci belgesi

Sayı hocam, aynı sorunu bende yaşadım. Öğrenci fotolarını 2 ila 3 kb (paint ile) arasına düşür. Raporları alabilirsiniz.

firefox=> ie(internet explorer) eklentisiyle çalışıyor. ie ayarlarını "basic mod" yapmanız gerekiyor.

Geri