e-okul otomatik tamamlama

Kodla Büyü

fgb

Üye
arkadaşlar e-okula kitap girerken arkadaşımın bilgisayarında aynı kitabı 2. kez yazmak istediğimizde otomatik olarak kitabın adı gözüküyor benim bilgisayarımda gözükmüyor. internet seçeneklerinden otomatik tamamlamayı etkinleştirdim ama hala kitap adları gelmiyor nasıl yapabilirim lütfen yardım edin...

Araçlar/İnternet Seçeneklerine girin. İçerik sekmesinden Otomatik Tamamla bölümüne girerek, ayarlarını isteğinize göre yapın.

İnternet Explorer > Araçlar > İnternet Seçenekleri > İçerik tabından OTOMATİK TAMAMLAMA bölümündeki Ayarlar düğmesini tıklayın ve Formlar tik kutusunu doldurun.

sitelerde' Alıntı:
İnternet Explorer > Araçlar > İnternet Seçenekleri > İçerik tabından OTOMATİK TAMAMLAMA bölümündeki Ayarlar düğmesini tıklayın ve Formlar tik kutusunu doldurun.
tamam ama oraya tik koyduğum halde olmuyor:(

Kitap ekleme kısmında kitap bilgilerini yazarak enter a basın. Sistem sizi dışarı atacaktır fakat öğrenci numarası kısmına öğrenci numaralarından birini de yazarsanız aynı yere dönersiniz bu seferlik kayıt olmaz ama kitap isimleri bilgisayarınızda kalır. Daha sonra kayıt işlemlerini yapabilirsiniz. Biraz karışık gibi ama uygulamada çok kolay.

arkdaşımın bilgisayarında direkt çıkıyo ama kafayı yemek üzereym neden olmuyo...

Geri