e-okul öğretmen şifresiyle giriyorum. beni sistem dışına atı

Kodla Büyü

ckaracabey

Site Gezgini
e-okul öğretmen şifresiyle giriyorum. Öğrenci işlemlere giriyorum. İşlem yapabiliyorum.Ancak kurum işlemlerine giriyorum. Beni e-okul dışına atıyor. Bu sorunu müdürü söyledim. 3 gündür çözemediler.. Önerilerinizi bekliyorum.

onerı mudurunuz sıze yetkı verecek baska bır onerı olacagını sanmıyorum

Beni idare kurum işlemlerinden notgirişi vb konularda yetkilendirdi.
3 gündür uğraşıyoruz. çözemedik

sınıfların ders programlarının e-okula işlenmiş olmasına dikkat edin hocam.bu sebebten olabilir

sedat01' Alıntı:
sınıfların ders programlarının e-okula işlenmiş olmasına dikkat edin hocam.bu sebebten olabilir

bu konada sıkıntı var. örneğin meslek lisesindeyim 10 sınıfın bir şubesinde dal seçilmiş gibi görünüyor. halbuki dal 11. sınıta seçiliyor. 10. sınıfın diğer şubelerinde dal görünmüyor.

ckaracabey' Alıntı:
sedat01' Alıntı:

bu konada sıkıntı var. örneğin meslek lisesindeyim 10 sınıfın bir şubesinde dal seçilmiş gibi görünüyor. halbuki dal 11. sınıta seçiliyor. 10. sınıfın diğer şubelerinde dal görünmüyor.

Hocam; ders programı e-okula işlenir,ders öğretmenleri atanırsa derslere ve TC KİMLİK NO kısıtlaması getirilirse sorun çözülür.

sırasıyla e-okula giriyorsun,alt kullanıcılar bölümüne gelip bir öğretmene tıklıyorsun..açılan bölümde dürbün olan bölüme tc nosunu yazıyorsun öğretmenin bu kadar(kaydetmeyi unutmayında)

sedat01' Alıntı:
sırasıyla e-okula giriyorsun,alt kullanıcılar bölümüne gelip bir öğretmene tıklıyorsun..açılan bölümde dürbün olan bölüme tc nosunu yazıyorsun öğretmenin bu kadar(kaydetmeyi unutmayında)

ilginize gerçekten yürekten teşekkürler..

Hocam şimdi öğretmen şifresiyle girdim kurum işlemlerine atmadı.Arkadaş yeni olabilir .zamanla öğrenecektir.önemli olan çaba sarfetmektir..iyi geceler.

arkadaşlar aynı sıkıntıyı bizde yaşıyoruz. Müdürümüz daha yeni kurum işlemleri için bize yetki verdi. Ders programları tamam, ders atamalarıda tamam, TC kimlik no atamasını anlayamadım ama oda tamam gibi :) öğrenci işlemlerine girebiliyoruz ama kurum işlemlerine giremiyoruz. Yardımcı olursanız minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler. :)

Geri