Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

E-Okul Öğrencinin okuduğu kitaplar Hakkında bir soru.

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında seferzafer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. seferzafer

seferzafer Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bu e-okul ben de sürekli şöyle bir saçmalık yapıyor. Müdür yardımcısı emekli olduğundan (zamansız) müdür de anlamadığından mecburen bu iş bize kaldı. Öğretmenlerin öğrencilerin okuduğu kitapların türünü ve sayısını yazmaları için bir bölüm var öğretmenlere bu yetkileri vermeme rağmen o menüye tıklandığında sürekli e-okul şifre giriş bölümüne atıyor. Bu tarz bir problemle karşılaşan var mı? Teşekkürler.

2. tmancar

tmancar Seçkin Üye Seçkin Üye

Aynı problem benim evdeki bilgisayarda olmuştu. Problemi programsal olarak çözmeye çalıştım ama beceremeyince (zaten vakti gelmişti, bahane oldu) format attım.
    Birde Firefox kurarak deneyin bakalım.

3. berra_u

berra_u Seçkin Üye Seçkin Üye

aynı sorun bende de var hocam. idareden kaynaklanan bir şey diye duşunuyorum. ama diğer öğretmenler sayfaya ulaşabiliyorlar.

4. seferzafer

seferzafer Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar benim sorun öğretmen grubuna verilen yetkiden kaynaklanıyormuş, yeniden yetki verince hallettim düzeldi.
    Meb e-okul yetkileri diye bir dosya hazırlamış duyurular bölümünde görünüyor e-okulda, ona göre yetki vermiştim orada bir bölümün yetkisini yazmayı unutmuşlar
    o nedenle olmuyordu. Kendim sonradan düzeltttim. Teşekkürler.

Yani sorunun nedeni idarenin yetkilendirmesinden kaynaklanıyor. Bizde idare ben olduğumdan şu ara benden kaynaklanıyormuş :oops:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal