E OKUL FOTOĞRE KÜÇÜLTME YAN YATIK RESİMLER...

Kodla Büyü

OGGY46

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eokul fotoğraf küçltmü programında fotoğrafları küçülttüğüm zaman saatin tersi yönünde dönüyor... dOLAYISYLA DA e okula yükleyemiyorum...

hangi programı kullanıyorsun ki hocam? ben bunu kullanıyorum ters dönme falan olmuyor. dene istersen

Ekli dosyalar

• E-Okul Resim Ekle.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 743
Arkadaşlar eokul fotoğraf küçltmü programında fotoğrafları küçülttüğüm zaman saatin tersi yönünde dönüyor... dOLAYISYLA DA e okula yükleyemiyorum...
Hocam telefonla çekiyorsan resimleri dik çek sonra ROBORES 3.0 ile eokul formatına getir

ya da hiç uğraşma e-okul foto uygulamasını google play storedan indir çek direkt mailine atsın...en temizi...kullan ne demek istediğimi anlarsın.

Hocam ben bu işlem için program yaptım. Tek sürükle bırak hamlesiyle fotoğrafı 133x171 piksel boyutlarında ve 30-60 kb lık jpg formatında hazırlıyor

Dosya jpeg formatında olmasına rağmen e-okul jpeg formatında olmalıdır diye uyarı veriyor Allah Allahhhh

Geri