E-OKUL DEVAMSIZLIK GİRİŞ PROGRAMI ARIYORUM

Kodla Büyü
bır makro kaydedıcı ıle makro kaydedıp eokula kıtap gırısnde oldugu gıbı kullanrak bu ısın altından kalkabılırsınız

"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times."

Hocam biz birinci parttı da alsak

Arkadaşlar ben partların ikisini de indirdim. Ama malesef programı hazırlayan arkadaş Excel dosyasına şifre koymuş. Excele Hiç bir şekilde giriş yapılmıyor.

Programı kullanmak isteyenlerden devamsizlik@gmail.com adresine mesaj atmaları isteniyor. Çözümü bulan varsa haber versin.

mustikonya' Alıntı:
Arkadaşlar ben partların ikisini de indirdim. Ama malesef programı hazırlayan arkadaş Excel dosyasına şifre koymuş. Excele Hiç bir şekilde giriş yapılmıyor.

Programı kullanmak isteyenlerden devamsizlik@gmail.com adresine mesaj atmaları isteniyor. Çözümü bulan varsa haber versin.

hata kodu ile birlikte beliretilen adrese mail attığınızda size ait excel dosyası gönderilecektir.

Sayın Hocam Cuma günü gelne yazıda bu tür programlar kllanarak e okula veri girişinin sisteme zarar vermek amaçlı olduğu söylenip bu tür yazılımları kullananların tespitinde yaptırım uygulanacağı söyleniliyor. Duyurulur.....

Kitap giriş için olan dosyayı aynen kullanabiliyorsunuz. Sadece macro dosyasında değişiklik yapılıyordu. Denemeyle bulmuştum. Devamsızlık sayfasında örrnek bir macro kaydı yapınca kodların nasıl değişeceği görülüyordu. Şu an kullanmadığım için dosyayı bulamadım. Deneyip kitap için olan versiyonunu devamsızlığa uyarlarsam burada paylaşırım.
Devamsızlıklar günlük girildiği için çok işlevsel olmuyor diye anımsıyorum.

çalışırsa teşekkürler...konu güncellllll....part bir bekleniyor.. :D

Geri