Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

e-okul da seçmeli ders öğretmenleri

Konu, 'E-Okul' kısmında umutozturk51 tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. umutozturk51

  umutozturk51 Aktif Üye

  Kayıt:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  166
  Beğeni:
  0
  merhaba arkadaşlar. e okul sisteminde seçmeli ders öğretmenleri ile ilgili şöyle bir sorunumuz var. bizde seçmeli yabancı dil dersi için 7 grup oluşturuldu. 3 gruba A öğretmeni 4 gruba B öğretmeni derse giriyor. gruplarda hemen hemen her sınıftan öğrenci var. e okulda örneğin 5/a sınıfının seçmeli yabancı dil öğretmenine sadece bir öğretmeni verebiliyoruz. sorun da burada çıkıyor. 5/a sınıfında olupta B öğretmeninde derse giren öğrenciler için B öğretmeninide derse atamamız lazım. nasıl olacak bu iş. yada bu sorunu nasıl halledebiliriz. fikri ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. şimdiden teşekkür ediyorum
   
 2. ning35

  ning35 Site Gezgini

  Kayıt:
  27 Ekim 2010
  Mesajlar:
  39
  Beğeni:
  0
  Hocam tüm sistem zaten o kadar çökmüş durumdaki. Milli eğitimin neresine baksan bir kargaşa hakim. Ankara'dan il meb'lere ordan ilçelere hiç kimse ne yaptığını veya ne yapacağını bilmiyor. Bakan bile yakında başka bir bakanlığa geçicek yeni gelen yeni bir saçmalığa başlıcak . O yüzden sende fazla kafanı takma. Kimse gelip sana bir şey diyemez. Çünkü tüm sistemin ne kadar karıştığını herkes biliyor ve susuyor. Ben en çok çocuk okutmaya başlayanlara üzülüyorum. Okullarda eğitim diye bir şey yok artık . Geliyor ve gidiyor öğrenciler bakıcıyız aslında.
   
 3. DR.MAGMA

  DR.MAGMA Üye

  Kayıt:
  12 Şubat 2012
  Mesajlar:
  21
  Beğeni:
  0
  Sayın hocam,
  e-okulda bir sınıfa bir öğretmen atayabilirsiniz.Bu yeni bir şey değil.Liselerde beden eğitimi/müzik-resim deslerini de farklı sınıflardan farklı öğretmenlere verilirdi.ikinci öğretmeni kabul etmez. Çıkan not fişlerini iki öğretmen isim yazar ve imzalar.Not girerken de ya idareci şifresi ile ya da e-okulda hangi öğretmen girilmişse onun şifresi ile girmelisiniiz.
  saygılarımla...
   
 4. bahhele

  bahhele Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  23 Haziran 2012
  Mesajlar:
  1.125
  Beğeni:
  8
  e-okul açılmıyor şu an...açan varmı?
   
 5. fpekel

  fpekel Aktif Üye

  Kayıt:
  9 Mart 2008
  Mesajlar:
  143
  Beğeni:
  0
  Hocam burada sınıf bazında değil de öğrenci bazında öğrencilerin öğretmenlere atanması gerekiyor ancak sistemi henüz güngelleyemediler. Bizim idareciler de bekliyor bu sorunu çözmelerini. Teknoloji tasarım dersi gibi bir sınıfa iki öğretmen vererek çözmeleri gerekiyor.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal