e-Okul Bilgi Alma Programı 2023 v3.4 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise, AİHL, MTAL) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Bizde geçen yıl tüm 9 ların doğum tarihi istendi o dönem lazım oldu ama cilt noyu hiç duymadım nerede kullanıyorsunuz hocam ortaokulda
Bu sene isteniyor mu bilmiyorum ama önceden LGS, bursluluk sınavı başvurularında, ekurs (dyk) başvurusunda lazım oluyordu. Öğretmene lazım olmuyor ama idareye lazım olabiliyor cilt no.

Hocam son güncellemeyi eklerken öğrencinin doğum tarihini alma için bir seçenek te ekleyebilir misiniz.

@fhoca hocam elinize sağlık güzel çalışıyor. Merak ettiğim e-pansiyona nöbetçi listesini ve Yemek menüsünü excelden aktarabilecek bir uygulama da yapılabilir mi ?​

Ekleyeceğim şeyleri not aldım hocam
Listede oda var 👍
Öğretemim o tarz bilgiler öğrenci raporlarında künye defterinde var. Programı yormadadan excelden o bilgileri alsak daha iyi olur gibi

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 68
  • Beğen
Tepkiler: omd
merhaba hocam anasınıf için denedim ama bilgileri çekemedi maalesef. sonra anasınıf ekranlarının hala eski görünümde olduğunu fark ettim. yani gizli resimler şeklinde değil sanırım o yüzden

evet hocam muhtemelen o yüzden
anaokulu girişi yapıp eski görünümdeki sayfa yapısına bakmam gerekiyor

Merhaba ortaokul kısmında Tablo yüklenirken hata oluştu. Tablonuzda öğrenci no adlı bir sutün ve altında öğrenci numaraları olması yeterli. Lütfen kontrol ediniz.

@maliozkok hocamızın paylaştığı AccessDatabaseEngine dosyasını indirdim ve yükledim...

Merhaba ortaokul kısmında Tablo yüklenirken hata oluştu. Tablonuzda öğrenci no adlı bir sutün ve altında öğrenci numaraları olması yeterli. Lütfen kontrol ediniz.

@maliozkok hocamızın paylaştığı AccessDatabaseEngine dosyasını indirdim ve yükledim...
Hocam yüklediğiniz dosya içinde Öğrenci No yazan bir alan olmalı ve onun altındada öğrenci numaraları olmalı
Sadece böyle bir dosya yeterli

Hata almaya devam ederseniz Excel dosyanızın en üst satırını gösteren bir foto atarsanız yardımcı olurum

Hocam yüklediğiniz dosya içinde Öğrenci No yazan bir alan olmalı ve onun altındada öğrenci numaraları olmalı
Sadece böyle bir dosya yeterli

Hata almaya devam ederseniz Excel dosyanızın en üst satırını gösteren bir foto atarsanız yardımcı olurum
Hocam office 2010 da çalıştı fakat Office 2016 da çalışmadı.
Fakat okulun e okul şifresini bilmiyorum devam edemedim keşke mebbis üzerinden devam edebilseydi:)

Hocam office 2010 da çalıştı fakat Office 2016 da çalışmadı.
Fakat okulun e okul şifresini bilmiyorum devam edemedim keşke mebbis üzerinden devam edebilseydi:)
Hocam açılan sayfa direkt eokulu açıyor ama siz mebbise girip oradan eokulu açarsanız sorun olmaz
Yeterki o sayfadan açın

Office 365'de de aynı hatayı veriyor. Office 2021'de çalıştı.
365/2016 versiyonuyla bir şekilde dosya yükleme kısmı uyuşmuyor sanırım.

ellerinize sağlık öğretmenim; öğrenci doğum tarihi, cilt no, doğum yeri, anne/baba mezuniyet bilgileri bilgilerini de ekleye bilir miyiz?

Öğrenci cilt no ve doğum tarihi çok lazım oluyor. Eklenirse çok güzel olur.

Hocam son güncellemeyi eklerken öğrencinin doğum tarihini alma için bir seçenek te ekleyebilir misiniz.

2.1 sürümüyle
öğrenci doğum tarihi,doğum yeri, cilt no, özürlü özürsüz devamsızlık, taşıma bilgisi
anne baba mezuniyet bilgileri
eklendi

kolay gelsin

indir

SAyın hocam, okul giriş kartı çıkarmak için öğrenci fotolarını çekebilme imkanı var mı acaba?

@fhoca elinize sağlık çok güzel bir program olmuş. Ufak bir eksiği var yada ben çözemedim. Bizim okulda iki tür okul var. Hem anadolu lisesi hem fen lisesi
okul türü varsayılan olarak anadolu lisesi geldiği için fen lisesinden bilgi çekemiyorum. okul türü seçimi yapabileceğim bir seçenek olursa süper olur.

@fhoca elinize sağlık çok güzel bir program olmuş. Ufak bir eksiği var yada ben çözemedim. Bizim okulda iki tür okul var. Hem anadolu lisesi hem fen lisesi
okul türü varsayılan olarak anadolu lisesi geldiği için fen lisesinden bilgi çekemiyorum. okul türü seçimi yapabileceğim bir seçenek olursa süper olur.

hocam lise seçeneğini seçip Fen lisesi öğrencilerinin bilgisilerini çekmeyi denedinizmi ?
Bir hocamız liseyi seçerek AİHL öğrencilerini alabilmişti

hocam lise seçeneğini seçip Fen lisesi öğrencilerinin bilgisilerini çekmeyi denedinizmi ?
Bir hocamız liseyi seçerek AİHL öğrencilerini alabilmişti
Denedim liseyi seçiyorum. öğrenci bulunamadı. hatası veriyor. Benim gözlemlediğim okul türü fen lisesi seçip bıraksam da açılan chrome sayfasında sayfa yenilenince tekrar anadolu lisesine dönüyor. Anadolu lisesinde aslında öğrenci kalmadı ama okul türü kısmında durduğu için sorun çıkartıyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    213.3 KB · Görüntüleme: 34
Denedim liseyi seçiyorum. öğrenci bulunamadı. hatası veriyor. Benim gözlemlediğim okul türü fen lisesi seçip bıraksam da açılan chrome sayfasında sayfa yenilenince tekrar anadolu lisesine dönüyor. Anadolu lisesinde aslında öğrenci kalmadı ama okul türü kısmında durduğu için sorun çıkartıyor.

anladım hocam
fen lisesini seçince başka bir link açılıyor demekki
o linki paylaşabilirmisiniz

Geri