e-Okul Bilgi Alma Programı 2023 v3.4 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise, AİHL, MTAL) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Hocam yüklediğiniz dosya içinde Öğrenci No yazan bir alan olmalı ve onun altındada öğrenci numaraları olmalı
Sadece böyle bir dosya yeterli

Hata almaya devam ederseniz Excel dosyanızın en üst satırını gösteren bir foto atarsanız yardımcı olurum
HOCAM BİR ÖNCEKİ SÜRÜMDE HATASIZ ALIYORDUM. AMA 2.1 VERSİYONUNDA ÖĞRENCİ LİSTESİ AL DEDİĞİMDE HATA VERİYOR. NASIL DÜZELTEBİLİRİM. ÖĞRENCİ NUMARALARINI ALAMIYOR. KOLAY GELSİN

HOCAM BİR ÖNCEKİ SÜRÜMDE HATASIZ ALIYORDUM. AMA 2.1 VERSİYONUNDA ÖĞRENCİ LİSTESİ AL DEDİĞİMDE HATA VERİYOR. NASIL DÜZELTEBİLİRİM. ÖĞRENCİ NUMARALARINI ALAMIYOR. KOLAY GELSİN
Hocam Excel listesinde Öğrenci No alanı yoktur muhtemelen yada Öğrenci No yazan satırın üstünde başka satırlar vardır

@fhoca hocam elinize sağlık, teşekkürler, sıkıntısız aldım tüm verileri. Sadece excel de ad-soyad aynı sütunda olduğu için ayırma işlemi yapmam gerekti o uğraştırdı biraz. Ad-soyad farklı sütunlarda olsa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.

@fhoca hocam elinize sağlık, teşekkürler, sıkıntısız aldım tüm verileri. Sadece excel de ad-soyad aynı sütunda olduğu için ayırma işlemi yapmam gerekti o uğraştırdı biraz. Ad-soyad farklı sütunlarda olsa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.

Haklısın hocam öyle olsa daha kullanışlı olacak gibi
İlk güncellemede değiştiririm 👍

Kaynak kodları açıp inceledim baya güzel bir çalıştırayım dedim. Resimdeki hatayı verdi. Sorun ne olabilir. benim pc de birşeyler eksik galiba

Ekli dosyalar

• atibaresim.png
    atibaresim.png
    9.6 KB · Görüntüleme: 26
Hocam çok teşekkür ederim. Velilerin doğum tarihini de almak mümkün müdür diğer versiyonlarda?

@ferhat55

2.2 sürümü ile
Velilerin doğum tarihi eklendi
Öğrencinin ad soyad bilgisi ayrıldı
Öğrencinin mahalle köy bilgisi eklendi

kolay gelsin

indir

meslek lisesi atp amp seçimini nasıl yapıyoruz
Meslek lisesinde deneyip bilgileri çekenler oldu ama onlarda belkide tek program vardı bilemiyorum
Eğer atp amp sayfaları farklı ise ona göre ekleme yapmam gerekiyor

Ben bir ortaokul öğretmeni olduğum için nasıl bir farklılık var bakma imkanım yok maalesef

<li class="nav-item">
<div class="form-group" style="padding: 10px">
<label for="exampleInputEmail1">Okul Türü:</label>
<select name="OGRMenu1$ddlOkulAltTurYeni" id="OGRMenu1_ddlOkulAltTurYeni" class="form-control" onChange="OkulAltTurGonder();">
<option selected="selected" value="308">Anadolu Meslek Programı</option>
<option value="309">Anadolu Teknik Programı</option>
<option value="46">End&#252;stri Meslek Lisesi</option>
<option value="105">Anadolu Meslek Lisesi (ET&#214;GM) (K)</option>
<option value="43">Anadolu Teknik Lisesi (ET&#214;GM) (K)</option>

</select>
</div>
</li>

function OkulAltTurGonder() {
var frm;
if (document.all) frm = document.all["Form1"];
else if (document.getElementById) frm = document.getElementById("Form1");

if (document.all) {
frm.hdnOkulAltTur.value = document.all["OGRMenu1_ddlOkulAltTurYeni"].value;
document.all["Form1"].submit();
}
else if (document.getElementById) {
frm.hdnOkulAltTur.value = document.getElementById("OGRMenu1_ddlOkulAltTurYeni").value;
document.getElementById("Form1").submit();
}

Hocam 5-10 öğrenci seçiyor sonra takılıyor. Fen lisesi okul, ama lise seçince geliyor. Fen lisesinde bilgi almıyor.

Hocam 5-10 öğrenci seçiyor sonra takılıyor. Fen lisesi okul, ama lise seçince geliyor. Fen lisesinde bilgi almıyor.

hocam fen liselerinde sayfa farklılıkları var
fen lisesi öğretmeni değilim o yüzden kontrol edemiyorum
ilerleyen süreçte kontrol edersem güncelleyeceğim 👍

Hocalarım ellerinize sağlık. Program çok güzel. Öğrenci genel bilgilerini almayı da eklerseniz memnun olurum. Kolaylıklar dilerim...

Ekli dosyalar

• atiba.jpg
    atiba.jpg
    53.7 KB · Görüntüleme: 17
  • xxxxx.jpg
    xxxxx.jpg
    20.8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Geri