e-Okul Bilgi Alma Programı 2024 v4.0 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Programa exel öğrenci listesi eklemek istediğimde bu hatayı alıyorum. Diğer dediğiniz programı da kurdum ama hala devam ediyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    17.3 KB · Görüntüleme: 22
Müdür yard. ile girdiğimde de isimleri alıyor telefon numarasında hata veriyor.

Hocam veli telefon numarası görünen ekranda sağ tıklayıp sayfa kaynağını görüntüle diyin
Çıkan ekrandaki tüm yazıyı kopyalayıp özelden bana gönderirseniz kontrol ederim
Liselerde çalıştırıp verileri alan arkadaşlar oldu ama lise türlerine göre sayfalarda ufak farklılıklar olabiliyor

Şuan için son hali bu arkadaşlar
Geri bildirimlere göre düzenlemeleri bitti
Sorun yaşayan olursa Okul türü ile beraber yaşadığı sorunu yazarsa sevinirim
Kolay gelsin

Hocam emeğinize sağlık. Bu sürümde açarken hiçbir hata almadım. Sorunsuz çalıştı.

İmam Hatip Lisesinde görev yapıyorum. (Ortaokul + Lise) Ortaokul öğrenci bilgilerini çekerken anne ve bana telefon numaraları çekemiyor. "HATA" yazıyor o sütunda. Onun dışında diğer bilgileri eksiksiz çekiyor.

Lisede ise Nüfusa kayıtlı olduğu yer bilgisini "*******" şeklinde çekiyor.

Bunlar dışında bir sorun yok hocam. Tekrardan emeğimize sağlık, sadece bilginiz olsun diye yazdım bunları yanlış anlamayın.

Hocam emeğinize sağlık. Bu sürümde açarken hiçbir hata almadım. Sorunsuz çalıştı.

İmam Hatip Lisesinde görev yapıyorum. (Ortaokul + Lise) Ortaokul öğrenci bilgilerini çekerken anne ve bana telefon numaraları çekemiyor. "HATA" yazıyor o sütunda. Onun dışında diğer bilgileri eksiksiz çekiyor.

Lisede ise Nüfusa kayıtlı olduğu yer bilgisini "*******" şeklinde çekiyor.

Bunlar dışında bir sorun yok hocam. Tekrardan emeğimize sağlık, sadece bilginiz olsun diye yazdım bunları yanlış anlamayın.

hocam dönüş için teşekkür ederim
nufüs bilgilerinde kayıtlı olduğu yer bilgisi sanırım idarede dahil herkese kapatıldı o yüzden bilgi yıldızlı geliyor. sonraki sürümlerde o seçeneği çıkartıcam muhtemelen
veli telefon bilgisinde hata yazmasının sebebini anlamak için sayfanın kaynak kodunu özel mesajla gönderme şansınız olursa ilgilenirim

Şuan için son hali bu arkadaşlar
Geri bildirimlere göre düzenlemeleri bitti
Sorun yaşayan olursa Okul türü ile beraber yaşadığı sorunu yazarsa sevinirim
Kolay gelsin

imam hatip ortaokulu sorunsuz çalıştı hocam. Eline sağlık. Hata alanların problemi chrome driver ile program sürümü uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. İkisi de aynı olmalı. Şöyle bir sıkıntı var; şu anda chrome programın son sürümü 124 ama chrome driver olarak son sürüm 123. bundan kaynaklı sorun yaşanıyor.

Geri