e-okul _not girişi_????

Kodla Büyü

frezmb

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

Biliyosunuz biizm dersin karnede notu yok. performans ödevleri hakkında da "öğretmen ödevi veriri öğrenci sterse yapar" diye bir ibare vardı. bu durumda bizim e-okul sistemine gireceğimiz notumuz var mı yok mu?
ben zaten not girişi için bir yer bulamadım.. ne yapıcaz? not veren var mı????

sadec davranış notlarını girmek zorundasınız. İkinci kademe için

Bildiğim kadarıyla davranış notu da girmiyoruz biz .öğrencinin dersine giren öğretmenlerin verdiği davranış notları karnede görünüyo(seçmeli dersler hariç)
Ben sisteme girmeye çalıştım ama orada herhangi bir linke tıkladığımız da tekrar giriş sayfasına geliyo ekran

Bildiğim kadarıyla davranış notunu giriyoruz. Diğerleri zaten malum......

Sisteme girememem hatadan dolayıymış sanırsam şimdi girebiliyorum fakkaaat mdr. yard. sına sordum bunu hiç bir not girmeyeceksiniz dedi o yanlış biliyo galiba :D

arkadaşlar not yok, ama 2. kademe için davranış notları girilecek, o da bildiğim kadarıyla sbs ye etki edecek.

arkadaşlar Bİ ÖLE Bİ BÖLE DENMİŞ eğer davranış notları girilmicekse uğraşmayalım hiç 10 soru var her öğrenci için

10 soru x 14 sınıf x 40 öğrenci=5600 not girişi zamana,elektriğe, bana herbişeye yazık...

ctrl+z' Alıntı:
arkadaşlar Bİ ÖLE Bİ BÖLE DENMİŞ eğer davranış notları girilmicekse uğraşmayalım hiç 10 soru var her öğrenci için

10 soru x 14 sınıf x 40 öğrenci=5600 not girişi zamana,elektriğe, bana herbişeye yazık...
arkadaşım 2. kademe için zorunlu gireceksin.

Arkadaşlar, Davranış notu girmek zorunludur. Eğer giremiyorsanız sizin e-okul yöneticisi size o hakkı vermemiş demektir. Size problem olur. Unutmayın davranış notlarını idare giremiyor.

Girdiğiniz her ders için davranış notu girmeniz gerekecek.

Sınıf öğretmenleri bir defada tüm sınıflarını girebiliyorlar. Eğer 1. kademeye giriyorsanız onlara davranış notu yok.
Eğer 2. kademedeyseniz her sınıfa, girdiğiniz her ders için gireceksiniz.

Arkadaşlar ben girdim. Tap tuşunu yapana Allah razı olsun dedim. bir öğrenciye tek bir not verdim sonra tapla hepsini aynı girdim. Ancak böyle oluyor.

Ayrıca öğrencileri hatırlayamıyorsanız sınıfların Fotoğraf listesinden onları görebilirsiniz.

FOTOĞRAFLI LİSTENİN EKRANA ÇIKARTILMASI
Ayrı bir sayfa açıp e-okula tekrar kendi şifrenizle girin. Menüden Öğrenci İşlerine girin. Yazıcı simgesine tıklayıp listelerden Fotoğraflı listeyi seçiyorsunuz. Liste orada kalıyor, siz diğer sayfadan notları rahatlıkla giriyorsunuz.

HEPİNİZE KOLAY GELSİN.

biltek2007' Alıntı:
Arkadaşlar ben girdim. Tap tuşunu yapana Allah razı olsun dedim. bir öğrenciye tek bir not verdim sonra tapla hepsini aynı girdim. Ancak böyle oluyor.

Ayrıca öğrencileri hatırlayamıyorsanız sınıfların Fotoğraf listesinden onları görebilirsiniz.

FOTOĞRAFLI LİSTENİN EKRANA ÇIKARTILMASI
Ayrı bir sayfa açıp e-okula tekrar kendi şifrenizle girin. Menüden Öğrenci İşlerine girin. Yazıcı simgesine tıklayıp listelerden Fotoğraflı listeyi seçiyorsunuz. Liste orada kalıyor, siz diğer sayfadan notları rahatlıkla giriyorsunuz.

HEPİNİZE KOLAY GELSİN.
o kadar öğrenciyi hatırlamam mümkün değil ,,,,gerçi şimdiki değerlendirmelerde sağlıklı olmayacak

Davranış notlarını girmek zorundayız; karnede görünüyor mu bilmiyorum ama seviye belirleme sınavını seçmeli dersten aldıkları davranış notları da etkileyecek. Davranış notlarını ben girdim; 23 tane sınıfım var ve her sınıfta 40 öğrenci...Çok vakit kaybı...Ama açıkcası nasıl olsa karneye geçmiyo diye saygısızlık yapan öğrencilere "1" vermek biraz olsun yorgunluğumu aldı.

ewet arkadaslar 2.kademe için davranış notu girilecek, şubeniz varsa onun içinde davranıs notu giriyorsunuz...

arkadaşlar e okula davranış notu girmemiz gerekiyor. hatta sınıfı olanlar kitap listesi bile girecekmiş. öğrencini kac kitap okudugu karnede gorulecek...

ben davranış notlarını girdim ,kitapl listesi giren var mı??

Hocam kitaplistelerini sınıfı olan arkadaşlar girdi. Kitap okuma projesini karneye yansıttı MEB. Bu sayede daha çok kitap okuyacak sanki bizim öğrenciler. Nerdeee.

Öğrenci işleri bölümünden giriliyor kitap listeleri. Kitabın adı, kitap sayfa sayısı ve Türü bilgileri girilecek.

berra_u' Alıntı:
arkadaşlar e okula davranış notu girmemiz gerekiyor. hatta sınıfı olanlar kitap listesi bile girecekmiş. öğrencini kac kitap okudugu karnede gorulecek...

ben davranış notlarını girdim ,kitapl listesi giren var mı??

Kitapları 1.kademede sınıf öğretmenleri, 2. kademede Sınıf Rehber Öğretmenleri girer. Eğer sınıfın varsa gir. Formatörlere sınıf vermezler, sakın ola girdiğin bütün sınıfları girmeye çalışma....

Kitap girişi, Ana menüden Öğrenci işlemleri-->Sosyal Faaliyetler den giriliyor...

Geri